[HTC S740 (ROSE)] Poszukiwany rom WM 6.5, a także jak wgrać

  • 2 Odpowiedzi
  • 15143 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[HTC S740 (ROSE)] Poszukiwany rom WM 6.5, a także jak wgrać
« dnia: Październik 13, 2013, 13:40:05 »
Witajcie!
Poszukuję WM 6.5 do swojego HTC Rose. Szukałem w sieci ale przeważnie linki są wygasłe i nie mogę nic pewnego znaleźć - w sumie telefon do najnowszych nie należy. Zmianę romu chcę przeprowadzić ponieważ obecny 6.1 ma wiele błędów np. samoistne uruchamianie się piosenki w odtwarzaczu po zakończonym odebranym połączeniu... Dodatkowo jako że nie jestem dość obeznany w temacie Windows Mobile, a w sieci jeśli chodzi o ten telefon trudno obecnie znaleźć jakieś wskazówki to prosiłbym aby ktoś mnie chociaż minimalnie nakierował jak to wszystko wgrać.

Z góry dzięki za pomoc.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [HTC S740 (ROSE)] Poszukiwany rom WM 6.5, a także jak wgrać
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2013, 14:16:35 »
Zmianę romu chcę przeprowadzić ponieważ obecny 6.1 ma wiele błędów np. samoistne uruchamianie się piosenki w odtwarzaczu po zakończonym odebranym połączeniu... Dodatkowo jako że nie jestem dość obeznany w temacie Windows Mobile

1) 6.5 w bezdotykowcu to pomyłka, będzie jeszcze wolniejszy od 6.1
2) takie zabawy nie są dla laików, zacznijmy od tego że trzeba mieć XP

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=459

linki są aktywne
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2013, 14:41:14 wysłana przez Antej »

Odp: [HTC S740 (ROSE)] Poszukiwany rom WM 6.5, a także jak wgrać
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2013, 09:45:39 »
Jednak z samej ciekawości jestem gotowy pobawić się tymi romami, nawet niekoniecznie 6.5. Lalikiem też może takim nie jestem, bo kiedyś tak zmieniało się WM na HTC TouchDual i M1000 (jak się ma instrukcję to i problemu nie ma). xD  XP na swoim komputerze nie mam, ale w domu znajdzie się i coś z XP na pokładzie.

I jeszcze jedno... Czy mogę kierować się instrukcją instalowania romu skierowaną pod HTC Vox - https://skydrive.live.com/view.aspx/PDAC/vox%5E_flash.docx?cid=d108d1883834461c&id=documents ? Chodzi mi tylko o ten proces przygotowujący telefon do instalacji romu. Telefon w sumie podobny i dlatego pytam.