HTC Magic - Android dla Vodafone

  • 33 Odpowiedzi
  • 7525 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline hotkot

  • 32
  • Sprzęt: G900 [już nie długo :( ]... obecnie - G1-DREAM
Odp: HTC Magic - Android dla Vodafone
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 17, 2009, 19:57:14 »
...Na SD aplikacje instaluje się już od... 4 mieś bez mała: oczywiście po zrootowaniu i utworzeniu partycji ext2/3 na karcie SD.

No w to się jeszcze muszę wdrożyć, ale trzeba chyba zmienić wersję systemu, a na razie nie będę się bawił w takie rzeczy. Na jakiś czas zostanę przy systemie z ery. Do toshibki to romy miałem pościągane zanim ją kupiłem he he :)

*

Offline rogas

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Era g1 ; Mio p550m
Odp: HTC Magic - Android dla Vodafone
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 17, 2009, 20:09:57 »
hotkot - miałeś te oba telefony, który z nich wybrałbyś, gdybyś miał to zrobić teraz. Mam dylemat, G900 czy G1. Który wybrać, nie wiem.

*

Offline hotkot

  • 32
  • Sprzęt: G900 [już nie długo :( ]... obecnie - G1-DREAM
Odp: HTC Magic - Android dla Vodafone
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 17, 2009, 21:00:45 »
Dokładnie to samo pytanie wysłałem do Baggusa kilka dni temu.

Dla mnie G1 lepszejszy. Plusy w porównaniu do g900 to ekran pojemnościowy, szybkość, multimedialność. Klawiatura jak dla mnie wygodna (na g900 minimalnie lepiej mi sie pisało, ale było dużo wolniej) - nie laguje. Wyświetlacz ma mniejszą rozdzielczość (mnie to w ogóle nie przeszkadza) i jest większy. Bardzo fajna przeglądarka i ogólna multimedialność to największe zalety G1. Minusem jest to, że trzeba mieć większy pakiecik danych. Skaczę po necie od 3 dni i narazie zeżarło mi jakieś 15MB. Te 500MB z ery na pewno mi wystarczy. Bateria trzyma krótko, ale porównywalnie z g900. Aparat o niebo lepszy z autofocusem, szkoda że bez diody. Największym minusem w stosunku do g900 jest to, że WM ma dużo więcej ustawień systemowych (jak to windows) niż android (przynajmniej na standardowym sofcie z ery) co nie do końca musi być wadą. Niektórzy wolą prosto, ale szybko, łądnie i wygodnie.

Jako rekomendację mogę powiedzieć, że nie zmieniłbym spowrotem G1 na g900.

PZDR

ps. gdybyś jednak zdecydował się na g900 to mam do sprzedania swoją starą.

*

Offline rogas

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Era g1 ; Mio p550m
Odp: HTC Magic - Android dla Vodafone
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 17, 2009, 22:00:28 »
Jaka cena by interesowała Cię za Tośkę. Czy ma gwarancję i w jakim jest stanie? Chciałem wysłać Ci wiadomość na PW, ale coś nie chce jej wysyłać.