Android OS > HTC One S

Parę pytań dotyczących HTC ONE S z520e

(1/1)

qwerty90:
Witam. Tak jak w temacie chciałbym zadać parę pytań dotyczących HTC One S:
1. Jak ogólne wrażenia (szczególnie chodzi mi o widoczność na słońcu, czy bez problemu można używać 1 ręką, jak jest z pracą na baterii)
2. Jak jest z modyfikowaniem? Szczególnie chodzi mi o to, czy romy oparte na androidzie 4.2.2 oraz 4.3 są dopracowane (szczególnie chodzi mi o romy oparte na CM). Tutaj chciałbym się jeszcze zapytać, na co uważać przy odblokowywaniu oraz ogólnie modowaniu.
3. Jak jest z bebechami? Czy bez problemu odpalę każdą aplikacje/gre (typu Asphalt 8, Real Racing 3)?
4. Czy helicoptering jest to wada softu czy hardware?
Aktualnie używam Galaxy S2 od paru miesięcy (fajnie by było porównać S2 do One S, jeżeli ktoś miał oba). Denerwuje mnie to że strasznie się grzeje oraz bateria jest fatalna (około 7 %/h przy wyłączonym ekranie).
Fajnie by było, gdyby ktoś coś o nim napisał  :)
Pozdrawiam

owocowy89:
Cześć. Widzę, że stary temat, ale nikt nie odpisał. Pozwolę więc sobie napisać kilka słów. Telefon posiadam od ponad roku i miałem z nim dużo "przygód". Urządzenie, które posiadam, to Z520e jak w temacie. Autor pewnie już dawno przestał myśleć o tym urządzeniu, ale może komuś innemu przyda się ta wiadomość.
A więc tak:
  1. Ogólne wrażenia? Cienki, lekki, lepiej używać w etui, bo farba się zdziera. Ekran średnio odporny na zarysowania-Polecam folię mimo gorilla glassu.
Widoczność w słońcu? Bardzo dobra, nie narzekam. Czy można używać jedną ręką? Może jak ktoś ma długie palce, to być może tak. Mi wygodnie nie jest- Za duży, by obsłużyć cały ekran jedną ręką. Praca na baterii? Jeżeli czasem wyślesz sms i gdzieś zadzwonisz, to i cztery dni może wytrzymać. Dużo rozmawiasz, to dwa dni wytrzyma.
  2. Nie bawiłem się za bardzo w modyfikowane romy. Kiedyś coś próbowałem, trudno nie jest. Na co uważać? Na to jaką posiadasz wersję urządzenia. Czy z560e, czy z520e, żeby nie wgrać nieodpowiedniego oprogramowania.
  3. Nie miałem problemów z wydajnością(kiedyś próbowałem grać przez emulator PSP, to muliło, ale ogólnie jest ok). W real racing 3 zdaje się grałem i było dobrze. GTA3 działa znakomicie.
  4. Jest to wada hardwaru,dokładnie płyty głównej do której nawet HTC się nie przyznaje. Z tego, co się orientuję to tylko w wersji z520e. Walczyłem z tym. Wymieniono mi wszystko, co się dało, to problem się zaczął z mikrofonem. Przy tym problemie jak wysłałem na gwarancję, to odesłali mi telefon spowrotem... skandal. Potem wysłałem jeszcze raz i odesłali mi drugie urządzenie i od czterech miesięcy jak na razie mam spokój. Ogólnie moja opinia na temat serwisu nie jest zbyt pozytywna. Jeżeli ktoś ma ten problem, to od razu proszę pisać do serwisu,żeby wymieniali płytę główną.

Nie posiadałem nigdy S2, ale One S moim zdaniem jest ciekawszy, ponieważ jest smuklejszy, obudowa wygląda bardziej stylowo, a nie plastik. Rozdzielczość ma większą. No i przynajmniej mój One S się nie grzeje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej