one S update?

  • 4 Odpowiedzi
  • 15584 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

one S update?
« dnia: Styczeń 22, 2013, 19:47:12 »
Witam,
skoro nie ma działu dla s, pozwoliłem sobie tu zadać pytanie.
Czy ktoś się orientuje kiedy bedzie aktualizacja do JB?
Pozdrawiam

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: one S update?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2013, 19:56:40 »
Akurat dzisiaj dostałem telefon (  :O~ ) i pomimo tego że mam icsa pokazała mi się informacja, że jest aktualizacja do 4.1.1. Tylko w tym problem, że nie znam pochodzenia telefonu  :O
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: one S update?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2013, 12:05:30 »
Wersja S4 już ma aktualizację do JB, dla S3 ciągle nie ma. Ale podobno ma być lada moment.

Odp: one S update?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2013, 12:06:14 »
Mam pewnien problem. Chodzi o to że po aktualizacji do JB oficjalnej przez telefon mój One S nie chce się synchronizować z komputerem... Po podłączeniu kabla do kompa nie wyskakuje menu do wyboru Ładowania, HTC Sync itd. Ma ktoś z tym problem? Może ktoś go rozwiązał?

*

Offline waclaw

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One Max
Odp: one S update?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2013, 16:45:40 »
Niestety to nie jest problem a nowy ficzer :-P. Po aktualizacji do JB nie działa już jak zwykły pendrive i w związku z czym jak podłączysz to nic na telefonie się nie wybiera, aczkolwiek jak masz windowsa to powinien bez problemu wykryć urządzenie i pojawić się obok pozostałych dysków.
M600i>P535>Diamond>TouchPro>N900>Desire Z>HTC One S>Galaxy Note 2>HTC One Max