Android OS > HTC One S

HTC One S - Brak języka polskiego

(1/2) > >>

qwerty90:
Witam
Mam zamiar kupić HTC One S który nie posiada języka polskiego. I oto pytanie: Czy trudno wgrać do tego modelu HTC Oficjalne oprogramowanie z językiem polskim? Wiem jedynie to, że telefon pochodzi z Niemiec i nie posiada języka polskiego, nawet nie wiem jaka to jest wersja.
Pozdrawiam

vonski:
Dziwne. Jeśli pochodzi faktycznie z Niemiec to musi mieć j. polski. To jest europejska dystrybucja i powinna mieć wszystkie języki z tego regionu.

Co do wgrywania, to jest z tym trochę zachodu. Trzeba odblokować bootloader przez htcdev.com, potem CWM, root i można wgrywać co tam się chce. Ale jest to 10x bardziej pokręcone niż w Samsungach.

qwerty90:
No właśnie co do modowania telefonów HTC mam pewne obawy, ponieważ miałem kiedyś HTC magic i niestety nie udało mi się wgrać custom romu (jako jedyny telefon). Znalazłem takie coś http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1604677 . Miał ktoś z tym programem do czynienia?
PS. Vonski, czekamy na jakieś poradniki od ciebie  :wink:

vonski:
Jakie poradniki?







?

qwerty90:
Może jak odblokować telefon i wgrać custom rom na tym telefonie lub jak korzystać z tego programu, co podałem wcześniej  :)
PS. Ty modyfikowałeś swojego one s ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej