HTC One S - Brak języka polskiego

  • 7 Odpowiedzi
  • 24014 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
HTC One S - Brak języka polskiego
« dnia: Styczeń 12, 2013, 20:11:43 »
Witam
Mam zamiar kupić HTC One S który nie posiada języka polskiego. I oto pytanie: Czy trudno wgrać do tego modelu HTC Oficjalne oprogramowanie z językiem polskim? Wiem jedynie to, że telefon pochodzi z Niemiec i nie posiada języka polskiego, nawet nie wiem jaka to jest wersja.
Pozdrawiam
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: HTC One S - Brak języka polskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2013, 10:20:53 »
Dziwne. Jeśli pochodzi faktycznie z Niemiec to musi mieć j. polski. To jest europejska dystrybucja i powinna mieć wszystkie języki z tego regionu.

Co do wgrywania, to jest z tym trochę zachodu. Trzeba odblokować bootloader przez htcdev.com, potem CWM, root i można wgrywać co tam się chce. Ale jest to 10x bardziej pokręcone niż w Samsungach.


*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: HTC One S - Brak języka polskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2013, 17:13:23 »
No właśnie co do modowania telefonów HTC mam pewne obawy, ponieważ miałem kiedyś HTC magic i niestety nie udało mi się wgrać custom romu (jako jedyny telefon). Znalazłem takie coś http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1604677 . Miał ktoś z tym programem do czynienia?
PS. Vonski, czekamy na jakieś poradniki od ciebie  :wink:
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: HTC One S - Brak języka polskiego
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2013, 10:38:26 »
Jakie poradniki?







?


*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: HTC One S - Brak języka polskiego
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2013, 15:41:16 »
Może jak odblokować telefon i wgrać custom rom na tym telefonie lub jak korzystać z tego programu, co podałem wcześniej  :)
PS. Ty modyfikowałeś swojego one s ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2013, 16:08:01 wysłana przez qwerty90 »
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: HTC One S - Brak języka polskiego
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2013, 17:46:45 »
I dla kogo mam pisać te poradniki? Dla tych 3 osób z One S, które może tu zaglądają? Nawet działu nie ma odrębnego... Moja twórczość dla PDAC się skończyła.

Ja swojego odblokowałem po 2 dniach :P Sense nie lubię, a HOSa kupiłem specjalnie dla CM :)

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: HTC One S - Brak języka polskiego
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 17, 2013, 17:59:14 »
No widzisz, a ja kupiłem HOS specjalnie dla sense   B) . Poza tym ciekawi mnie, dlaczego jest tak mało popularny. Ekran ma  w sam raz (chodzi o wielkość, ale jakość też jest dobra), bebechy ma dobre, minusów jakichś poważnych też nie ma, oprócz brak slotu micro sd oraz to, że akumulator jest wbudowany na stałe.
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: HTC One S - Brak języka polskiego
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2013, 14:33:05 »
HTC leży marketingowo w Polsce, nie ma reklamy, nie ma promocji, mało jest sprzętu u operatorów, których zalał Samsung. Na szczęście na świecie jest inaczej i wsparcia na XDA nie brakuje.