Android OS > HTC One S

Htc One S (z560e) nie reaguje

(1/1)

as700:
Witam, wczoraj złamałem bootloadera z pomocą (htcdev). Wszystko było w porządku, lecz na noc zostawiłem tel pod ładowarką, rano wstaję i telefon nie reaguje na żadne polecenia.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

qwerty90:
A przy podłączeniu do ładowania podświetla się dioda?
PS. A bez problemu dostałeś token z htcdev? Ja wysłałem swój "kod" ale nic mi nie przysłali (sprawdzałem na 2 kontach: o2 oraz gmail)

waclaw:

--- Cytat: as700 w Styczeń 23, 2013, 18:04:52 ---Witam, wczoraj złamałem bootloadera z pomocą (htcdev). Wszystko było w porządku, lecz na noc zostawiłem tel pod ładowarką, rano wstaję i telefon nie reaguje na żadne polecenia.

--- Koniec cytatu ---

Do bootloadera też nie możesz wejść ? (vol down + power).

as700:

--- Cytat: qwerty90 w Styczeń 23, 2013, 19:08:14 ---A przy podłączeniu do ładowania podświetla się dioda?
PS. A bez problemu dostałeś token z htcdev? Ja wysłałem swój "kod" ale nic mi nie przysłali (sprawdzałem na 2 kontach: o2 oraz gmail)

--- Koniec cytatu ---

Przy podłączeniu zapala się pomarańczowa dioda, telefon trzymałem pod ładowarką ponad 2h i nic nie dało. Token dostałem błyskawicznie na gmail'a. Dodam, że tel. chodził przez pare godzin na złamanym bootloaderze.
Połączone: Styczeń 24, 2013, 23:17:40
--- Cytat: waclaw w Styczeń 24, 2013, 02:03:29 ---
--- Cytat: as700 w Styczeń 23, 2013, 18:04:52 ---Witam, wczoraj złamałem bootloadera z pomocą (htcdev). Wszystko było w porządku, lecz na noc zostawiłem tel pod ładowarką, rano wstaję i telefon nie reaguje na żadne polecenia.

--- Koniec cytatu ---

Do bootloadera też nie możesz wejść ? (vol down + power).

--- Koniec cytatu ---

Do bootloadera także nie mogę wejść. Czytałem na kilku forach, że może być to wina padniętego bootloadera. ;/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej