Froyo 2.2 i instalowanie na SD

  • 2 Odpowiedzi
  • 18470 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Froyo 2.2 i instalowanie na SD
« dnia: Wrzesień 03, 2010, 00:02:44 »
tyle czekalem zna Android 2.2 ze bede mogl instalowac na karcie SD i co z tego , jak mam system 2.2 < instalowany w serwisie > i nadal aplikacje instaluja sie na telefon .
Niby jest zakladka w
Ustawienia->Aplikacje->Zarządzaj Aplikacjami     Na karcie SD
ale co z tego jak nic tam nie ma a 5 rzeczy zainstalowalem i ani razu nie zapytal sie gdzie instalowac
zainstalowalem i nowe i sstare rzeczy.

Trzeba jakos specjalnie karte do tego przygotowac czy jak ??

myslalem ze bedzie tak jak w windows mobile , za kazdym razem pyta sie gdzie zainstalowac i w omnii2 nawet sa trzy miejsca do wyboru, a tu CIAGLE na 190MB instalije i ciagle miejsca ubywa a 16GB wolne :(
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2010, 08:50:53 wysłana przez ggolikPL »

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Froyo 2.2 i instalowanie na SD
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2010, 10:34:11 »
Program musi być przystosowany do instalacji na karcie. Niektóre nowe automatycznie instalują się na SD. Inne można na kartę przenieść (opcja przenieś na kartę we właściwościach danej aplikacj). Nie dramatyzuj na zapas, tylko poszukaj na forum - było o tym parę razy.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

Odp: Froyo 2.2 i instalowanie na SD
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2010, 10:48:15 »
aaa
sorry , tylko ze ja caly czas zagladam tylko w nexus one, to musze zmienic przyzwyczajenia

najgorsze jest to ze teraz malo ktora aplikaj achce sie zainstalowac na 2.2 , na 2.1 wszystko bylo ok, a teraz nawigacji nie moge zainstalowac , musze czekac na aktualizacje wszystkich programow :(

czyzby tak bardzo zmienili system ze nie wszystko dziala.
nawet nie moge zrobic RESTORE kontoktow i aplikacji

no nic trzeba czekac ( najpierw na system , a teraz na programy )

PS
znalazlem przycisk i  ciagle jest nieaktywny :(
trzeby by chyba zrobic liste plikow ktore mozna instalowac na SD, bo zapewne jest ich tylko garstka :):):P