padł G1

  • 8 Odpowiedzi
  • 1831 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

padł G1
« dnia: Czerwiec 05, 2010, 22:36:56 »
Panowie mam problem! Jestem Świeżak jak to się mówi! Brat ma G1 i poprosił mnie żebym mu pomógł, mianowicie zmieniałem soft według opisu z wikiandroid! ale nic z tego, problem polega na tym ze widzi kartę sim ale nie można wykonywać połączeń ani odbierać! Nawet jak wgram wyższy czy niższy OS! Jego OS to był DRC 93 jeśli to w czymś pomoże!!! Proszę o POMOC!!!! i o wyrozumiałość!!! to mój pierwszy post!!!
P.S. najgorsze jest to ze z samsungiem i 600 nie mam najmniejszego problemu jak i z toshibą G810!!!

*

Offline huba95

  • ***
  • 280
  • Sprzęt: Milestone
Odp: padł G1
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2010, 23:07:57 »
Spokojnie. Masz roota? Albo czy masz custom recovery? Chyba trzeba będzie od nowa radio przeflashować. Podstawą jest recovery bo nie jestem pewny czy przez bootloadera da się wgrać radio

Odp: padł G1
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2010, 11:16:14 »
Właśnie ze do bootloadera mogę wejść i wgrać nowy rom. Ale tylko z rozszerzeniem .nbh!:-( W ten drugi tryb tez mogę wejść ale telefon nie chce przyjmować żadnych plików z rozszerzeniem .zip! i nie wiem co mam robić!! Już dwa dni siedzę przy tym telefonie i nic!!!

*

Offline huba95

  • ***
  • 280
  • Sprzęt: Milestone
Odp: padł G1
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2010, 13:07:20 »
jest na youtube filmik a mianowicie How To - Root the T Mobile G1 (www.TheUnlockr.com) i masz tutaj jak flashować recovery. Według mnie najlepsze recovery to http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=566669 i potem z poziomu tego możesz zipy i wszystko flashować. Link to radia http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=640535

Odp: padł G1
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 06, 2010, 19:29:49 »
Ok!!! Tylko że gość na tym filmiku może się zalogować! a ja nie, bo nie mam zasięgu! I tu właśnie jest problem!!! Próbowałem już różnych kart sim(plus, orange, era, T-mobile angielska,orange angielska, o2 angielska, vodafone angielska) i nic, nie ma zasięgu,a co za tym idzie nie włączę dalej telefonu. Tylko stoi na tym żeby się zalogować, a jak próbuję to wyskakuje po chwili "There is a problem communicating with the Google servers" i co mam z tym zrobić?? 

*

Offline rogas

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Era g1 ; Mio p550m
Odp: padł G1
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 06, 2010, 21:10:39 »
A wpisałeś ręcznie APN? Obawiam się, że nie :ok:

Odp: padł G1
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 06, 2010, 21:39:37 »
Niestety!!! To żle się obawisz ponieważ próbowałem wpisać!! I nic z tego!!!

*

Offline huba95

  • ***
  • 280
  • Sprzęt: Milestone
Odp: padł G1
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 06, 2010, 21:47:57 »
A jakie wpisywałeś? Jak rootowałem koledze jego g1 to jakieś pół godziny mi zajęło zanim poprawnie wpisałem APN ery. Jaki masz ROM?

Odp: padł G1
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 06, 2010, 21:54:30 »
W tej chwili mam rc29!! A jeśli chodzi o to ze nie ma zasięgu to już ze 6 dni jak nie mam zasięgu!! I kontaktowałem się ZE znajomym w erze i nic z tego!!! jestem nawet zdesperowany i gotowy wysłać tel komuś kto go naprawi!!!!