Nowa Bateria

  • 2 Odpowiedzi
  • 2370 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Nowa Bateria
« dnia: Kwiecień 06, 2009, 17:30:52 »
Na allegro zaczynaja sie pojawiac baterie do g1. Jak na razie sa to oczywiscie podrobki niewiadomego producenta. Widzialem nawet jedna powiekszona. Mam pytanie w zwiazku z tym. Czy ktos juz testowal takie baterie? Jesli tak to ile to trzyma I jak sie sprawuje? Wiem ze zazwyczaj podrobki to straszny szajs ale czasami mozna trafic na cos co trzyma przynajmniej tak dobrze jak oryginal.

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Nowa Bateria
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2009, 22:55:27 »
Na allegro zaczynaja sie pojawiac baterie do g1. Jak na razie sa to oczywiscie podrobki niewiadomego producenta. Widzialem nawet jedna powiekszona. Mam pytanie w zwiazku z tym. Czy ktos juz testowal takie baterie? Jesli tak to ile to trzyma I jak sie sprawuje? Wiem ze zazwyczaj podrobki to straszny szajs ale czasami mozna trafic na cos co trzyma przynajmniej tak dobrze jak oryginal.

Obawiam sie, ze jeszcze nikt nie testowal, poniewaz G1 jest w sprzedazy od ok. miesiaca wiec jeszcze nikomu nie zdazyla pasc bateria. Moze za rok zadaj to pytanie  :grin:
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Nowa Bateria
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2009, 02:35:56 »
Na allegro zaczynaja sie pojawiac baterie do g1. Jak na razie sa to oczywiscie podrobki niewiadomego producenta. Widzialem nawet jedna powiekszona. Mam pytanie w zwiazku z tym. Czy ktos juz testowal takie baterie? Jesli tak to ile to trzyma I jak sie sprawuje? Wiem ze zazwyczaj podrobki to straszny szajs ale czasami mozna trafic na cos co trzyma przynajmniej tak dobrze jak oryginal.

Obawiam sie, ze jeszcze nikt nie testowal, poniewaz G1 jest w sprzedazy od ok. miesiaca wiec jeszcze nikomu nie zdazyla pasc bateria. Moze za rok zadaj to pytanie  :grin:

Szkoda. Zastanawiam się nad kupnem takiego czegoś, ale nie chciałbym wydać pieniędzy w błoto. Chyba wstrzymam się, aż pojawią się oryginalne baterię. Co prawda bateria w moim g1 trzyma spokojnie 2 dni, to jednak zapasowa by się przydała :D