Niedziałające odblokowywanie G1

  • 3 Odpowiedzi
  • 1723 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline czarekfcb

  • **
  • 223
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire / HTC G1
Niedziałające odblokowywanie G1
« dnia: Czerwiec 27, 2010, 13:41:19 »
Witam,
mam problem z moim G1. Normalnie żeby odblokować G1 trzeba dwa razy nacisnąć przycisk MENU. I tak było do dzisiaj rana, a potem telefon mi sie rozładował i wyłączył. Teraz gdy wygaszam ekran czerwoną słuchawką i chce reaktywować ekran wystarczy ze nacisnę jeden raz jakikolwiek przycisk i od razu pojawia mi się główny ekran już odblokowany :/

Mam nadzieje, że zrozumieliście o co mi chodzi  :E

Spotkaliście sie  z takim problemem? Czy da sie to jakoś naprawić (bez wgrywania na nowo oprogramowania)? Dodam, że jak w ustawieniach chce ustawić odblokowywanie poprzez narysowanie "wzoru" to i tak tego nie ma i jest to samo co napisałem powyżej :/

Połączone: Czerwiec 28, 2010, 10:56:40
Nikt nie wie co sie stało? Dodam, że i dzwonki mi sie poprzestawiały, ale te jednak mogłem zmienić .... Najgorzej z tym blokowaniem telefonu bo to juz troche denerwuje :/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2010, 10:56:40 wysłana przez czarekfcb »

*

Offline wobo

  • ***
  • 387
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MOTOROLA ATRIX 4G AT&T
Odp: Niedziałające odblokowywanie G1
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2010, 14:44:22 »
Więc zapewne czeka Cię backup oraz wipe niestety.

*

Offline czarekfcb

  • **
  • 223
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire / HTC G1
Odp: Niedziałające odblokowywanie G1
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:27:39 »
No niestety bez WIPE sie nie obyło :/ Ale już wszystko działa. Zastanawia mnie tylko dlaczego tak się stało...wogóle wszystko sie waliło...przycisk HOME nie działał tak jak powinien i tak samo ZIELONA SŁUCHAWKA, wogóle te przyciski nie reagowały, tzn np. jak przytrzymywałem HOME to i tak nie pojawiało sie okienko z ostatnio uzywanymi programami itp....

*

Offline wobo

  • ***
  • 387
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MOTOROLA ATRIX 4G AT&T
Odp: Niedziałające odblokowywanie G1
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:55:57 »
Systemy operacyjne są wrażliwe na nagłe wyłączenia zasilania. Jeśli wyłączysz w trakcie zapisu plików konfiguracyjnych lub danych możesz mieć błędy. Po prostu i tylko tyle :) A jak włączysz niekompletny system to już idzie lawinowo.