jak skopiowac kontakty z sim oraz jaki polecacie rom

  • 7 Odpowiedzi
  • 5954 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline swiniaa

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE ARC S
jak skopiowac kontakty z sim oraz jaki polecacie rom
« dnia: Listopad 07, 2010, 06:05:31 »
Witam , no siedzę nocek i już jest lepiej ;p naprawdę android fajna sprawa :P hehe
ale mam znów pytanie .. JAK MAM SKOPIOWAĆ KONTAKTY Z SIM NA TEL .. pisze mi ze sim jest pusta a sa tam jednak kontakty , nawet wsadzałem do noki i są na karcie kontakty.
No i jaki polecacie ten rom , w pełni PL szybki płynny no i by bateria jak najdłużej trzymała.
Jeżeli mogę to proszę o pomoc. o kontaktach nic nie znalazłem a z romem to już sam nie wiem ;/
No i jedynie czego nie wiem to czy mam ten hykuro SPL .
Ale pisze mi " HBOOT-1.33.2005 (DREA11000) " oraz " 2.22.19.26I" czyli jak dobrze rozumiem to mam wszystko ok i mogę instalować dowolny rom ? chcę się upewnić bo nie chce uwalić fona. z góry dzięki wszystkim za pomoc .;))

*

Offline pHarel

  • ***
  • 468
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4S / iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13
Odp: jak skopiowac kontakty z sim oraz jaki polecacie rom
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2010, 14:17:54 »
Kontakty skopiujesz np. tym http://www.appbrain.com/app/contact2sim-pro/com.happydroid.c2spro
Masz dobrego spla.
Jakieś tam>Hermes>K750>K800>TOSHIBA G900>Diament>i900 Omnia>HTC G1>I900 Omnia>I5700>SGS II>ZTE Blade>Milestone>SGS III > Dell X51 / iPAQ 4100 / iPhone 4S /iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13,3 mid 2013 / ATV3

*

Offline huba95

  • ***
  • 280
  • Sprzęt: Milestone
Odp: jak skopiowac kontakty z sim oraz jaki polecacie rom
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2010, 20:45:26 »
Masz Haykuro spl. Jak dla nie najlepszym romem był superD na Kernelu WG, ale to był 1.6 z ram hackiem, a tak to z 2.1 to najlepszy był SuperE (od tego samego kucharza) , A 2.2 mało używałem bo Apps2sd nie chciało ze mną współpracować.

*

Offline pHarel

  • ***
  • 468
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4S / iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13
Odp: jak skopiowac kontakty z sim oraz jaki polecacie rom
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2010, 10:02:25 »
Polecam też donuta od laszla, miałem go i chwaliłem sobie.
Jakieś tam>Hermes>K750>K800>TOSHIBA G900>Diament>i900 Omnia>HTC G1>I900 Omnia>I5700>SGS II>ZTE Blade>Milestone>SGS III > Dell X51 / iPAQ 4100 / iPhone 4S /iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13,3 mid 2013 / ATV3

*

Offline swiniaa

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE ARC S
Odp: jak skopiowac kontakty z sim oraz jaki polecacie rom
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2010, 17:01:08 »
właśnie w tej chwili używam tego donuta o laszla ;) jest ok czasem wywali jakieś błędy ... ;/  a jaki 2.1 i 2.2 ale z PL , koniecznie PL , angielski znam .. ale źle mi sie korzysta z fona bez pl .

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: jak skopiowac kontakty z sim oraz jaki polecacie rom
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2010, 19:25:39 »
A slyszales o czyms takim jak znak zapytania? Pani w szkole o tym nie uczyla, czy akurat byles na chorobowym?
2.2 nie polecam, zaden nie dziala w pelni jak nalezy, to za slaby i za stary sprzet na 2.2. Najlepiej z romow z 2.1 sprawdzal sie Cyanogen, ten ostatni- zanim Cyan wypuscil wersje z 2.2

*

Offline bomberr

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC DREAM ;)
Odp: jak skopiowac kontakty z sim oraz jaki polecacie rom
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2010, 21:59:18 »
Jest dobry 2.2 na G1. Jest to prawie oficjalny Froyo na G1. Wszystko działa, jest szybki, stabilny, bez zbędnych śmieci, swapów i innych.
Everything happens for a reason..
Po kliknięciu na zdjęcie otwiera się strona www a bez zgody nie może ->Regulamin

*

Offline swiniaa

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE ARC S
Odp: jak skopiowac kontakty z sim oraz jaki polecacie rom
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 11, 2010, 10:24:45 »
A slyszales o czyms takim jak znak zapytania? Pani w szkole o tym nie uczyla, czy akurat byles na chorobowym?
2.2 nie polecam, zaden nie dziala w pelni jak nalezy, to za slaby i za stary sprzet na 2.2. Najlepiej z romow z 2.1 sprawdzal sie Cyanogen, ten ostatni- zanim Cyan wypuscil wersje z 2.2

oczywiście że słyszałem i wiem :) , po prostu czasem jak się coś piszę to człowiek nie zwróci uwagi . Także...

hmmm wszystko fajnie dzięki za pomoc aleeeeee jeżeli podajecie nazwę to proszę o jakiś bezpośredni link do tematu abym poczytał .. bo jak wpisuje nazwy romów pokazuje mi po prostu wiele innych ;) Czy one są pl ? Pozdro i dzięki wszystkim.
ps. żonka wczoraj sobie wzięła w mixplusie swifta .. hmm dość ciekawy , mały zgrabny lekki hehe