Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream

  • 29 Odpowiedzi
  • 7200 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« dnia: Marzec 18, 2009, 20:18:02 »
Pomyślałem sobie, że skoro praktycznie w każdym dziale jest taki temat, to czemu tu miało by go nie być.

Proponuję, żeby wpisywali się tutaj użytkownicy HTC Dream i podawali krótką opinię na temat tego urządzenia, tak, żeby osoba, która zamierza kupić Dream`a mogła wyrobić sobie jakąś opinię na jego temat.

Ja co prawda jeszcze Dream`a nie posiadam, ale już do mnie jedzie, więc z pewnością uzupełnię swój wpis o sensowną informację :)

*

Offline baggus

  • Ekspert Android
  • **
  • 245
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2009, 17:24:18 »
Mój G1 powinien być we wtorek. Ciekawy jestem porównania WMmobile do Androida. Narazie G900 nie sprzedaje, więc zrobie małe porównanie i wtedy zdecyduje który zostaje. Postaram się tutaj opisać efekty porównania.
HTC Wizard-->Dell Axim X51v-->Toshiba G900-->Hp Ipaq 214-->Toshiba G900-->HTC Dream-->HTC Magic

*

Offline bobi1326

  • **
  • 108
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2009, 02:06:12 »
baggus a będziesz chciał sprzedać swoją g900?   :ohreally:

*

Offline baggus

  • Ekspert Android
  • **
  • 245
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2009, 13:08:14 »
Jeżeli stwierdzę, że G1 mi ją w pełni zastąpi to tak. Ostatnio bardzo dużo korzystam z Mdicta i słownika Ang-Pol w nim(1,5 miesiąca do matury) i wlaśnie tutaj narazie nie ma chyba jakiegoś dobrego słownika offline na Androida. Jeżeli nie znajde żadnego zdatnego to G900 sprzedam dopiero po maturze.
HTC Wizard-->Dell Axim X51v-->Toshiba G900-->Hp Ipaq 214-->Toshiba G900-->HTC Dream-->HTC Magic

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 24, 2009, 18:09:30 »
Musze sie pochwalic, od dzis jestem wlascicielem G1, z ktorego wlasnie pisze . Po kilku godzinach zabawy stwierdzam, ze bylo warto.  System dziala bardzo wydajnie, a z urzadzenia kozysta sie bardzo wygodnie. Wbrew temu co pisza niektorzy klawiatura jest wygodna. Pisze mi sie na niej bardzo dobrze I nie mam trudnosci z wciskaniem przyciskow.  Musze pochwalic rowniez swietna przegladarke. Na minus musze zaliczyc malo aplikacji do sciagniecia I szybko "znikajaca" baterie, ktorej jeszcze nieuformowalem. Po formowaniu moze bedzie lepiej, ale jak na razie nie jestem z niej specjalnie zadowolony. Jak juz sie troche pobawie to moze napisze jakas recke tak jak o toshibie g910, ale to jest uzaleznione od tego czy bede mial czas.

*

Offline Yarod

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hermes/ HTC Magic 32a
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 24, 2009, 18:33:57 »
Dostałem dziś do testów (musi być przetestowana zanim prezes weźmie w łapki nie? :) ) i mimo początkowego sceptycyzmu (w stylu co to za g... z googla?) musze się pokajać...

Po roku spędzonym na WM w hermesie z spb mobile shell (z którego zresztą jestem całkiem zadowolony) przejście na androida który jest STWORZONY do palców to zupełnie inna bajka. System jest przejrzysty, przyciski są duże, ekran reaguje ładnie i szybko, wbudowana przeglądarka wprawdzie nie umywa się do opery (tylko moim zdaniem - brak dwukliku, mało opcji) ale jest przemyslana i w miarę intucyjna (pomysł z rozszerzonymi pulpitami jest świetny) Obsługa poczty przypomina zabawę z blackberry. Ktoś wysyła - 10s - masz na telefonie. GPS  chodzi szybko podobnież wifi a usługa lokalizacji z btsów na google maps ma dokładnosc ok 200m. A wszystko to z czystą przyjemnością i intuicyjnie - nie zrozumcie mnie źle iphone tez jest przejrzysty a menu intuicyjne ale dwa różne typy urządzeń - iphone to poprostu telefon z wodotryskami a G1 to typowy HTC ubrany w ładne (i nawet sprawne) szatki - jako ukłon dla tych których wm był zbyt mało przejrzysty.
Design też w miarę ładny, obudowa nie ślizga się w palcach telefon (w porównaniu z moim hermem) leciutki i płaski.
w google store jest masa darmowych i funkcjonalnych aplikacji.

Teraz o wadach: ZAWIAS jako pierwszy, ten kto wpadł na ten typ rozwiązania przy ekranie nie był najmądrzejszy - zawias jest skomplikowany i wydaje sie BARDZO delikatny. Rozłożony ekran ma leciutkie luzy i wrażenie solidności z pierwszego rzutu okiem pryska. Po za tym aplikacji jest wgranych mało, trzeba sobie posciągać (co żre transfer jeśli nie masz wifi) a ustawienia telefonu jak dla mnie są zbyt ubogie. Przywyczaiłem się że na WM masz kupę opcji a tu ustawienia ekranu ograniczają się do rozjasnienia, czasu wygaszania i ew (w innym menu) zarządzania skrótami na pulpicie no cóż - coś za coś: jak widać jest prosto i intuicyjnie i aż za prosto. Ale to opinia subiektywna)
Na naganę zasługuje za to aparat - jak na 3.2 mpix jest WYJĄTKOWO słaby. Mój 2Mpix w hermie zjada go na sniadanie, szczególnie przy sztucznym oświetleniu.
No i pozostaje sprawa licencji googla...

Ogólnie telefon sprawia jednak bardzo dobre wrażenie i za tą cenę  (na wolnym rynku) w tej chwili trudno dostac coś lepszego)
 Obawiam sie więć że prezes nie długo sie o niego upomni a ja pewnie innego nie dostane - cóż życie informatyka czasami bywa cięzkie ;)

To tyle narazie - więcej jak się nabawię :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 15:25:34 wysłana przez Yarod »

*

Offline rammiro

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • :)
    • Android
  • Sprzęt: G1, P1, X1, HTC Magic, Diamond 2, Touch Pro 2, SE Paris
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 24, 2009, 23:04:45 »
Cytuj
Ostatnio bardzo dużo korzystam z Mdicta i słownika Ang-Pol w nim(1,5 miesiąca do matury) i wlaśnie tutaj narazie nie ma chyba jakiegoś dobrego słownika offline na Androida.

Proszę bardzo: http://[*****]/viewtopic.php?f=45&t=405
Od kilku dni ale jest :) Wg. mnie taki słownik wystarcza. Intuicyjny, przejżysty, nie zdarzyło mi się aby brakowało jakiegoś słówka.

Cytuj
Wbrew temu co pisza niektorzy klawiatura jest wygodna.
Gdzieś Ty czytał że jest niewygodna?  :O Miałem Xperie, P1i, P5i, TyTNa i jest najlepsza z nich wszystkich  :ok:

Cytuj
Na minus musze zaliczyc malo aplikacji do sciagniecia
... w Android Market jest tego przecież kilka tysięcy  :mrgreen:

Cytuj
I szybko "znikajaca"
I to najsłabsza strona tego telefonu (przynajmniej dla mnie)


Yarod - do robienia fotek wgraj sobie SnapPhoto - znajdziesz w markecie. Całkowicie zastępuje standardową aplikację.
Siemens M35i -> Nokia 3310 -> S ME45 -> N 3100 -> M C550 -> C975 -> SE D750i -> K800i -> P1i - HTC TyTN -> HTC Diamond 2 -> Era G1 - X1 - HTC Magic

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 25, 2009, 08:45:20 »
Jeśli można wiedzieć to ile Ci wytrzymuje bateria ? Mi po pierwszym ładowaniu trzyma od wczoraj rano do teraz, ale jest na wykończeniu. Jeśli będzie tak trzymać to nie jest najgorzej :)

*

Offline baggus

  • Ekspert Android
  • **
  • 245
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 25, 2009, 13:34:10 »
Cytuj
Ostatnio bardzo dużo korzystam z Mdicta i słownika Ang-Pol w nim(1,5 miesiąca do matury) i wlaśnie tutaj narazie nie ma chyba jakiegoś dobrego słownika offline na Androida.

Proszę bardzo: http://[*****]/viewtopic.php?f=45&t=405
Od kilku dni ale jest :) Wg. mnie taki słownik wystarcza. Intuicyjny, przejżysty, nie zdarzyło mi się aby brakowało jakiegoś słówka.


Widzialem ten temat. Na tamtym forum mam taki sam nick i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże z tym slownikiem(ostatni post)
HTC Wizard-->Dell Axim X51v-->Toshiba G900-->Hp Ipaq 214-->Toshiba G900-->HTC Dream-->HTC Magic

*

Offline Yarod

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hermes/ HTC Magic 32a
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 25, 2009, 15:19:53 »
Cytuj
Ostatnio bardzo dużo korzystam z Mdicta i słownika Ang-Pol w nim(1,5 miesiąca do matury) i wlaśnie tutaj narazie nie ma chyba jakiegoś dobrego słownika offline na Androida.

Proszę bardzo: http://[*****]/viewtopic.php?f=45&t=405
Od kilku dni ale jest :) Wg. mnie taki słownik wystarcza. Intuicyjny, przejżysty, nie zdarzyło mi się aby brakowało jakiegoś słówka.

Cytuj
Wbrew temu co pisza niektorzy klawiatura jest wygodna.
Gdzieś Ty czytał że jest niewygodna?  :O Miałem Xperie, P1i, P5i, TyTNa i jest najlepsza z nich wszystkich  :ok:

Cytuj
Na minus musze zaliczyc malo aplikacji do sciagniecia
... w Android Market jest tego przecież kilka tysięcy  :mrgreen:

Cytuj
I szybko "znikajaca"
I to najsłabsza strona tego telefonu (przynajmniej dla mnie)


Yarod - do robienia fotek wgraj sobie SnapPhoto - znajdziesz w markecie. Całkowicie zastępuje standardową aplikację.

Ramiro -> no ja też twierdzę że najwygodniejsza nie jest - jaakurat mam w miare szczupłe palce ale znam takich którzy ledwo pisza na mojej w hermesie a na widok tej uciekają :) co do aplikacji: punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia na markecie jest kilka tysiecy aplikacji ale porównaj to z ilością aplikacji pod WM...

fender80s  -> bateria był ładowana wczoraj ok 18tej i teraz mam ok połowy ale słabo z niego korzystałem w pracy. Musisz pamietac że android ma brzydką cecha robienia wielu rzeczy za ciebie i w zalezności od opcji - wiele rzeczy potrafi chodzic w tle nie wspominjac o poziomie podświetlenia ekranu które jest standardowo dosyc duże. Inna rzecz że sama pojemność zainstalowanej baterii imponujaca nie jest.

a z innej beczki: zna ktoś jakis program który pokazuje aktualne kursy walut (wg złótówki?) bo już mnie z zarządu męczą...
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 15:28:15 wysłana przez Yarod »

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 25, 2009, 17:07:28 »
Dla mnie najważniejsze jest żeby wytrzymywał od rana do wieczora. Myślę, że raczej nie będzie z tym problemu, więc jest oki :)

*

Offline rammiro

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • :)
    • Android
  • Sprzęt: G1, P1, X1, HTC Magic, Diamond 2, Touch Pro 2, SE Paris
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 26, 2009, 11:22:17 »

Proszę bardzo: http://NIEUZGODNIONA REKLAMA/viewtopic.php?f=45&t=405
Od kilku dni ale jest :) Wg. mnie taki słownik wystarcza. Intuicyjny, przejżysty, nie zdarzyło mi się aby brakowało jakiegoś słówka.


Co to ma być?!  :O "Nieuzgodniona rekama" Co my w komunie dalej żyjemy i nic nie można napisać?! Zwłaszcza pomagać innym? Nie odpowiadam za to że nie ma tej aplikacji na tym forum - wtedy z pewnością podlinkowałbym tutaj.  :-?
Nie wiem kto to kasuje ale takie podejście mi się źle kojarzy z przeszłością...

fender80s - mi bateria w pierwszych dniach użytkowania nie trzymała nawet 1 dnia  :mrgreen: Ale wtedy to był używany non stop. Jak już skończyłem się bawić aż tak to normalnie od rana do wieczora trzyma - czyli 1 dzień dobrej pracy. Na forum android czytałem w temacie o bateriach że przy średnim użytkowaniu powinno to być nawet 2 dni, a jednemu udało się wytrzymać 3.  :E
Siemens M35i -> Nokia 3310 -> S ME45 -> N 3100 -> M C550 -> C975 -> SE D750i -> K800i -> P1i - HTC TyTN -> HTC Diamond 2 -> Era G1 - X1 - HTC Magic

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 26, 2009, 11:36:25 »

Proszę bardzo: http://NIEUZGODNIONA REKLAMA/viewtopic.php?f=45&t=405
Od kilku dni ale jest :) Wg. mnie taki słownik wystarcza. Intuicyjny, przejżysty, nie zdarzyło mi się aby brakowało jakiegoś słówka.


Co to ma być?!  :O "Nieuzgodniona rekama" Co my w komunie dalej żyjemy i nic nie można napisać?! Zwłaszcza pomagać innym? Nie odpowiadam za to że nie ma tej aplikacji na tym forum - wtedy z pewnością podlinkowałbym tutaj.  :-?
Nie wiem kto to kasuje ale takie podejście mi się źle kojarzy z przeszłością...

Zmienia to automat do czasu, az bedzie mozna czytac linki bez potrzeby rejestracji. Bo wymuszanie rejestracji kojazy sie z wyludzaniem adresow e-mail dla budowania bazy do spamu.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 28, 2009, 12:10:35 »
jedynie co mi brakuje to tej delikatnej wibracji  przy odebranej rozmowie tak jak w mda c4  i zaczepu do smyczy
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 13:08:31 wysłana przez sspike »

*

Offline jendrushTT

  • ***
  • 350
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://endrju.tumblr.com
  • Sprzęt: X10, Vx, Fossil Abacus, Eee Pc 1000h
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 14, 2009, 17:49:16 »
Od dzis i ja dolaczylem:) Jak na razie podoba mi sie bardzo:)
Opcja SZUKAJ, naprawde warto...

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 14, 2009, 18:09:34 »
Od dzis i ja dolaczylem:) Jak na razie podoba mi sie bardzo:)

witam w imieniu grupy użytkowników G1 :ok:

jakbyś miał pytania to zadawaj je śmiało, każdy kiedyś z tego działu w końcu zaczynał przygodę z androidem :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline jendrushTT

  • ***
  • 350
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://endrju.tumblr.com
  • Sprzęt: X10, Vx, Fossil Abacus, Eee Pc 1000h
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 16, 2009, 01:09:49 »
witam w imieniu grupy użytkowników G1 :ok:

A dziekuje, dziekuje:)
Opcja SZUKAJ, naprawde warto...

*

Offline ohsodw1

  • **
  • 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard, HTC Dream, NavRoad Q1
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 16, 2009, 18:18:08 »
To i ja się podpisze :) Mam G1 jakiś miesiąc i dobrze sie nam wspolpracuje :) czasami moge troche pomarudzic na przegladarke, ale ogolnie daje rade :D
komunikatory: nokia 9500, 9300; PPC: HTC Wizard (spv m3000), HTC Universal; OS X: iPhone (1G) 16GB; Android: Era G1 (HTC Dream); WinCE: NavRoad Q1

*

Offline martex

  • **
  • 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • פארוואס זענען איר לייענען?
    • Pdanews.pl
  • Sprzęt: HTC Desire, iPad 3G, Iphone 3g 8GB
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 18, 2009, 21:30:08 »
Już kupiłem G1 teraz czekam na przesyłkę  :proud:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 16:14:07 wysłana przez martex »

*

Offline Squel

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Gie I
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 07, 2009, 09:36:32 »
No to i jak się dopisze mam Gie 1 od 3 miesięcy i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony  :grin:.
Jedyną rzecz jaką bym zmienił to bateria :P
Niektóre kobiety są bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą master card.
--------------
SX1->N6600->N6630->SE K750i->SE K800i->SE P1i->Iphone->Kajzerka :)->Diamond->Touch Pro->Xperia X1a-> MDA compact IV-> Gie I

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 07, 2009, 15:24:53 »
No to i jak się dopisze mam Gie 1 od 3 miesięcy i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony  :grin:.
Jedyną rzecz jaką bym zmienił to bateria :P

to nic nie stoi na przeszkodzie by zakupić powiększoną jak ja :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline martex

  • **
  • 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • פארוואס זענען איר לייענען?
    • Pdanews.pl
  • Sprzęt: HTC Desire, iPad 3G, Iphone 3g 8GB
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 07, 2009, 16:00:36 »
a gdzie kupiłeś? na allegro?

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 07, 2009, 16:06:44 »
W batimexie. Taniej niż na allegro.

http://www.batimex.pl/towar.asp?idtowaru=3390
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline martex

  • **
  • 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • פארוואס זענען איר לייענען?
    • Pdanews.pl
  • Sprzęt: HTC Desire, iPad 3G, Iphone 3g 8GB
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 07, 2009, 16:25:50 »
a ile trzyma przy ciągłym przeglądaniu internetu? Albo słuchaniu muzyki/oglądaniu filmów.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 07, 2009, 16:39:51 »
ciągłego internetu około 10 godzin. więc nie ma padaki.
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline gieniek

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1, Hermes, Charmer
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 07, 2009, 16:45:37 »
Też posiadam ww baterię... odebrałem w sklepie w Pruszkowie czyli odpadły mi koszty przesyłki - zapłaciłem właśnie 49 zł razem z pleckami.

Niestety na co dzień jest dla mnie nieakceptowalna z powodu pogrubienia urządzenia - nie dość, że jest większe i nie mieści się w "skarpetę" to, co najgorsze, nie wchodzi w uchwyt do samochodu.
Poza tym na co dzień jej nie potrzebuję bo w każdej chwili mogę podładować G1 czy to w pracy czy w samochodzie (choć tak naprawdę potrzebowałem chyba raz bo bateria starcza mi do wieczora).

Jeśli chodzi o powiększoną baterię używam jej na wszelkich wyjazdach...
Ostatnio chodziłem po górach i z włączonym programem Hi-Hiker (bez przerwy działał GPS i rejestrował ślad / mierzył wysokość n.p.m., akcelerometr zliczał kroki, raz na jakiś czas transmisja danych jak oglądałem mapę) po 6 godzinach zostało mi  niecałe 40% baterii.

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 08, 2009, 07:56:25 »
Kurcze fajne wyniki. Zaczynam żałować, że pozbyłem się G1. Tęskni mi się za nim :(

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 08, 2009, 15:28:55 »
i dobrze bo to mega urządzenie jest :P
Evendim na prezydenta!

*

Offline Squel

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Gie I
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 09, 2009, 21:13:29 »
Pewnie sobie nabędę, szkoda tylko że taki gruby się zrobi mój Gie 1  :grin:
Niektóre kobiety są bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą master card.
--------------
SX1->N6600->N6630->SE K750i->SE K800i->SE P1i->Iphone->Kajzerka :)->Diamond->Touch Pro->Xperia X1a-> MDA compact IV-> Gie I

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Ilu nas jest T-Mobile G1/HTC Dream
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 10, 2009, 07:55:05 »
Pewnie sobie nabędę, szkoda tylko że taki gruby się zrobi mój Gie 1  :grin:



Mi rozmiar nie przeszkadza. Ważne żeby długo trzymał. Na oryginalnej baterii trochę bieda z tym była.