Android OS > Dream (G1)

g1

(1/2) > >>

acid-ef:
czy wasz g1 tez zasysa z neta przez noc 80mb???
nie wiem co jest tego przyczyna.
pozdro

rammiro:
acid-ef - 80mb to lekka przesada ale 10-15mb czemu nie.
Przyczyna to ciągła synchronizacja telefonu z kontem Gmail i innymi usługami google.

deni28s:
10-15 mb co noc O_o
300-450 mb miesiecznie na 'nocne czuwanie' - moze era tak powinna nazwac nocna taryfe z danymi

coraz bardziej jestem anty g1 ;/
mam jeszcze 2 miesiace do konca umowy w erze, sama taryfa mi sie podoba 85zl -120min/500mb
ale telefon coraz mniej
-brak flasha(ile mozna czekac),slaby aparat, brak dostepu do roota bezposrednio, aplikacje zrzuca do pamieci tylko(chyba,bo juz nie pamietam)
brak uaktywnionego multitouche'a, malo (jak na otwarte srodowisko) aplikacji , DARMOWYCH aplikacji a nie demo ;/
brak sciagania map (koszty transferu za granica !)
co nam zostaje - znosnej jakosci telefon,ze zbyt wysoka cena i aplikacjami ktore mozemy sobie sami napisac ...

DRIFT-R:
"Nocne czuwanie" pewnie można to wyłączyć bez większych trudności jak w WM. Koncepcję telefonu ze wszystkimi bajerami (czyt. palmfon) jeszcze rozumiem i sam używam, ale koncepcji telefony żeby wszystko było zintegrowane z Google to już mniej. Wygląd też raczej z serii tych słabszych. To prawda - jest stylowy ale w kiepskim stylu.

Jeśli ktoś przesiada się z WM na Androida to proszę o podanie powodów bo jakoś ich nie znajduję, no może poza szybkością działania :)

acid-ef:
ja sie przesiadlem z wm na androida :D

jestem bardzo zadowolony rozwiazalem juz problem sciagania 80 mb przez noc.
mialem zlego softa wgranego i telefon cos tam pobieral.
z dostepem do roota na tym telefonie idzie wszystko zrobic
multitoucha itd. jedyny minus jaki narazie zauwazylem to brak dostepu do platnych aplikacji nie wiem co to blokuje.
za 1 dolara mozna juz kupic naprawde przydatne appy.
no i mozna (jak ktos wie i potrafi) pisac samemu aplikacje :D

pozdro

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej