Dwang 1.17 - Language Pack Update?

  • 4 Odpowiedzi
  • 2217 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline SAjM

  • *
  • 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • MTK6589 Cortex A7 Quad-Core 1.2GHz™
  • Sprzęt: Jiayu G3S
Dwang 1.17 - Language Pack Update?
« dnia: Czerwiec 14, 2010, 23:51:17 »
Czy istnieje możliwość wrzucenia języka polskiego do romu Dwanga 1.17.1?
Myślałem np. o zipie który wrzucamy na kartę i zapodajemy go przez recovery :)

W ogóle czy jest możliwość spolszczenia tego romu? :mysli:
4.1.2

*

Offline huba95

  • ***
  • 280
  • Sprzęt: Milestone
Odp: Dwang 1.17 - Language Pack Update?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2010, 00:01:00 »
Jest program na markecie i nazywa się more locale. Ale szczerze mówiąc nigdy go nie używałem bo Dwang którego miałem dwa dni nie podobał mi się a na jego miejsce zawitał SuperD który jest o niebo szybszy i według mnie lepszy.

*

Offline SAjM

  • *
  • 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • MTK6589 Cortex A7 Quad-Core 1.2GHz™
  • Sprzęt: Jiayu G3S
Odp: Dwang 1.17 - Language Pack Update?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2010, 07:51:28 »
Super D jest na bazie 2.1?
Właściwie język polski jest mi potrzebny tylko w kwestii estetyki, po prostu żeby był a nie dlatego że angielski mnie przerasta :E
Swoją drogą w dalszym ciągu jestem w fazie testów jak dotąd był:
CyanomogenMod 5.0.7 - muł straszny jak dla mnie, choć wygląd, blokada ekranu wypas
Czysty Donut - 2.6.3 - nie przypadł mi do gustu
Teraz Dwang 1.17.1 - szybciusio, fajnie tylko irytuje mnie brak naszego języka, moim zdaniem jak psu buda się należy

Nie próbowałem żadnego Super D, Eclair i innych, aczkolwiek chętnie spróbuje - może wersja i zachęta? :)
4.1.2

*

Offline huba95

  • ***
  • 280
  • Sprzęt: Milestone
Odp: Dwang 1.17 - Language Pack Update?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2010, 21:59:45 »
SuperD jest na 1.6 stąd nazwa (super donut) SuperE bazuje na 2.1 ( super eclair) Ja zawsze flashowałem najnowsze wersje i najnowsza wersja superD była bardzo dobra ale zostaje przy SuperE bo za bardzo się przyzwyczaiłem do unlock screena i do dolphin browsera HD który tylko działa na 2.1

*

Offline SAjM

  • *
  • 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • MTK6589 Cortex A7 Quad-Core 1.2GHz™
  • Sprzęt: Jiayu G3S
Odp: Dwang 1.17 - Language Pack Update?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2010, 22:37:24 »
SuperD jest na 1.6 stąd nazwa (super donut) SuperE bazuje na 2.1 ( super eclair) Ja zawsze flashowałem najnowsze wersje i najnowsza wersja superD była bardzo dobra ale zostaje przy SuperE bo za bardzo się przyzwyczaiłem do unlock screena i do dolphin browsera HD który tylko działa na 2.1
Dokładnie tak-  może to śmieszne, ale też tak bardzo mi brakuje unlock screena w 1.6...
Pomyśle jeszcze nad super E, jego jeszcze nie brałem pod uwagę :)
Btw - dziś zakładałem digitizera do mojego G1 bo był rozbity, teraz to normalnie elegancko - nie ten sprzęt :ok:
(na forum podawałem że za dotyk mnie wyjdzie 110, a zamknąłem się w 92zł :evil: jest moc  B))
4.1.2