Android OS > Desire

Spis przetestowanych custom romów

(1/2) > >>

linshi:
Zaczynam ten wątek, jako zalążek tematu w którym będziemy umieszczać sprawdzone przez nas romy, temat odrazu podklejam.

Żeby nie było bałaganu pewne zasady.
Jeżeli dodajesz rom napisz:
Rom z sensem czy bez sensu ;)
Wszystkio inne, wersja kernela itp.

-------------------------------------------

PRZYKŁAD

------------------------------------------


Sense2.1/3.0 GingerBread]InsertCoin CM7/A2SD+ STABLE

Zalety:

* Gengerbread
* Sense 2.1/3.0
Wady:
Brak


Ogólnie:

Rom całkiem szybki,
Wersja CM7 wymaga HBOOT CM, więc również S-OFF, wersja A2SD+ tych wymagań nie ma.
Częste aktualizacje.

Wymagania:

Radio - 32.56.00.32U_5.17.05.08
Polecany recovery CWM 3.x

Download:

http://www.baadnwz.eu/





----------------------------------------

Jeżeli lista romow się rozrośnie, zrobimy tak jak w kompendium wiedzy, czyli menu w pierwszym poście.
W menu będzie nazwa romu, i link to posta z nowa wersją.

Zapraszam was do dodawania waszych ulubionych romów, dzięki temu innym będzie łatwiej zdecydować.

rush111:
Witam !
Coś jakby martwy ten wątek - czyżby nikt z posiadaczy Desire nie testował innych ROM'ów niż tylko fabryczne ? Natomiast ja jako świeży posiadacz HTC Desire po zrootowaniu go stanąłem przed dylematem jaki custom ROM wybrać .
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z jakimś stabilnym ROM'em , który posiada funkcję wybudzania telefonu poprzez naciśnięcie trackballa ?
Z góry dziękuję za wszystkie opinie i pozdrawiam .

wojdi2324.f:
witam

[ROM-AOSP GRH78C] Oxygen v2.0-RC7 (Gingerbread, clean, fast and 100% open-sourced!!)

ZALETY :
*Gingerbread

WADY :
*brak sensu

WYMAGANIA:
*Amon-RA/ClockworkMod


W zasadzie to całkiem dobra opcja, szybki, sprawny, o dziwo bateria trzyma troche dłuzej niż przy standardowym romie od play

mozna go pobrać http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=829734

baca01:
Czy CM7 dla Desire posiada Sense, Market i Gmaila ?
Czy podczas operacji zmiany ROMu mam zbackupowac swoje dane z 16gigowej karty microSD?

Mam juz roota i S-OFF i przegladam to i owo celem wlasciwego wyboru ;)

revanmj:

--- Cytat: baca01 w Lipiec 17, 2011, 21:46:16 ---Czy CM7 dla Desire posiada Sense, Market i Gmaila ?

--- Koniec cytatu ---
CM jest czystym Androidem (+ kilka drobnych modyfikacji) więc nie będzie posiadać Sense'a na żadnym urządzeniu. A Market i Gmaila dogrywa się razem z paczką GApps przez recovery zdaje się.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej