Telefon mi sam odbiera/odrzuca połaczenia przy wyjmowaniu z kieszeni

  • 3 Odpowiedzi
  • 22108 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Hornet15re1

  • ***
  • 421
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Mam ten telefonik od roku i moja cierpliwość zaczyna sie kończyć...a mianowicie przy każdej próbie wyjęcia telefonu z kieszeni aktywuje mi sie suwak odbierania i juz mam tego dosyc,próbowałem z różnymi programami do blokowania ale żaden nie blokuje dialera (rom mam stokowy i nie chciałbym tego zmieniac).Czy ktos z Was zna jakiś sposób albo program który by mi pomógł z tym problemem(np czujnik zbliżeniowy nie pozwoliłby odblokować fona w kieszeni.Pomocy bo mi już rece opodaja :(
Nokia 3210-Nokia 3330-Nokia 6610-Nokia 6822a -Nokia N70 - HTC DIAMOND - HTC TOUCH PRO-SAMSUNG SPICA - HTC DESIRE Z
 
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Telefon mi sam odbiera/odrzuca połaczenia przy wyjmowaniu z kieszeni
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2013, 06:40:16 »
Dziwne, bo ja nigdy nie miałem takich problemów. No chyba, że sam akurat tak złapałem telefon, że przy okazji odebrałem połączenie, ale zdarzało się to rzadko. W ROMach z czystym Andkiem jest już pierścień z przyciskami po bokach, więc trudniej byłoby przypadkiem odebrać przy wyciąganiu telefonu. Bez tego ekranu odbierania połączenia się chyba zmienić nie da (można tylko aplikację wybierania połączenia).
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Telefon mi sam odbiera/odrzuca połaczenia przy wyjmowaniu z kieszeni
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2013, 07:29:08 »
W kieszeni czujnik zbliżeniowy powinien zablokować załączenie ekranu podczas pezychodzącego połączenia. Po to on jest.

W MIUI z zakrytym czujnikiem nie można odblokować ekranu (można wyłączyć tę opcję).
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline Hornet15re1

  • ***
  • 421
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Telefon mi sam odbiera/odrzuca połaczenia przy wyjmowaniu z kieszeni
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2013, 22:30:18 »
Niestety czujnik zbliżeniowy nie ma wpływu na działanie blokera,który jest beznadziejny,stare antki odblokowywało sie na boki,a ten w góre i w dół i zależnie jak wkładam telefon w kieszen to sie odbiera albo odrzuca przy wyjmowaniu,mam antka 2.3.3 bez rota i nie moge zapodac żadnego programu co by integrował w czujniki bo nie działaja. A sprwdzałem w googlach to nie tylko ja mam taki problem z czułoscia ekranu w antku 2.3.3
Nokia 3210-Nokia 3330-Nokia 6610-Nokia 6822a -Nokia N70 - HTC DIAMOND - HTC TOUCH PRO-SAMSUNG SPICA - HTC DESIRE Z
 
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...