jak to jest z tą pamięcią wewnętrzną ?

  • 3 Odpowiedzi
  • 17631 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Roger from Cracow

  • **
  • 152
  • Sprzęt: Touch Pro 2
jak to jest z tą pamięcią wewnętrzną ?
« dnia: Sierpień 26, 2013, 12:34:23 »

Mam do Was pytanie jako, że telefon już w ogóle nie chce zobaczyć żadnej karty SD (pisałem o tym wątek kiedyś) a mam przecież do dyspozycji około 1 GB pamięci wewnętrznej telefonu dla aplikacji to moje pytanie brzmi; czy mogę zrobić coś aby moja automapa zainstalowała się w pamięci wewnętrznej telefonu a nie upierdliwie wpychała mapy (300mb) na kartę  SD która nie działa ? W zasadzie mogę spokojnie żyć bez karty SD o ile uda mi się sensownie wykorzystać tę wbudowaną pamięć...

drugie pytanie czy jest jakaś opcja zmusić tę pamięć wewnętrzną aby działała i była widoczna przez USB i dla telefonu jak karta SD ?

Pozdrawiam

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: jak to jest z tą pamięcią wewnętrzną ?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2013, 13:44:08 »
Nie zmusisz jej, żeby była przez komputer widziana jako karta pamięci, bo to wymaga jej odmontowania w systemie. A nie odmontujesz partycji ze wszystkimi danymi użytkownika, bo Android by się sypnął bez dostępu do nich.

A co do AutoMapy - jeśli programiści nie dali opcji zmiany miejsca przechowywania plików, to też raczej nic z tego.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline Roger from Cracow

  • **
  • 152
  • Sprzęt: Touch Pro 2
Odp: jak to jest z tą pamięcią wewnętrzną ?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2013, 16:09:59 »

hmm czyli wygląda na to, że mój telefon mogę spuścić do kibla. W zasadzie wszystko czego mi potrzeba do szczęścia to telefon z działającą nawigacją :/ nie musi mieć karty SD i gigabajtów pamięci. Swoją drogą ciekawe, że akurat za chwilę minie mu dwa lata użytkowania. każda elektronika będzie niedługo tyle warta ?  :-|

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: jak to jest z tą pamięcią wewnętrzną ?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2013, 17:25:37 »
Moja Zetka chodzi do tej pory bez zarzutu (jeśli chodzi o uszkodzenia, nie prędkość :)
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+