Dziwne problemy z Desire Z

  • 7 Odpowiedzi
  • 18429 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dziwne problemy z Desire Z
« dnia: Listopad 10, 2012, 17:09:47 »
Dzisiaj w nocy telefon mi się sam zrestartował po czym zawieszał się na ekranie ładowania (htc quietly brilliant), znów się restartował i tak w kółko. Więc wyciągnąłem baterię i poszedłem spać. Rano telefon przestał się restartować na w/w ekranie tylko po prostu się zawieszał (jedyną opcją wyłączenia go było wyciągnięcie baterii). Zrobiłem hard jakimś cudem udało mi się telefon odpalić. Po czym znów zaczął odwalać jakieś akcje, więc postawiłem zrobić jeszcze raz hard reset. Telefon zawiesił się podczas wykonywania hardresetu, nie mogłem podświetlić ekranu, w zasadzie nie mogłem zrobić nic. Po jakiś 30 minutach wyciągnąłem baterię i od tego momentu nie mogę go włączyć. Telefon kompletnie nie reaguje, nie ma możliwość zrobienia hard resetu bo nie działa kombinacja volume down + power, po podłączeniu telefonu do ładowarki nie zapala się nawet dioda od ładowania. Co ciekawe kiedy podłączę telefon do komputera to wykrywa go jako urządzenie QHSUSB_DLOAD.

Telefon był na oryginalnym romie, nic przy nim nigdy nie kombinowałem. Czy macie pomysł jak to naprawić? Nie chciałbym zostać z przyciskiem do papieru wartym pareset złotych... :/

*

Offline zdzieszek13

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus
Odp: Dziwne problemy z Desire Z
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2012, 18:02:11 »
Gwarancji rozumiem nie ma?
Samsung Galaxy Nexus @ 4.3
Samsung Galaxy S @ 4.2.2

Odp: Dziwne problemy z Desire Z
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2012, 18:38:35 »
Niestety skończyła się jakiś czas temu...

*

Offline zdzieszek13

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus
Odp: Dziwne problemy z Desire Z
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2012, 18:48:08 »
Ciężko powiedzieć, ale jak dla mnie to padła Ci płyta główna.
Samsung Galaxy Nexus @ 4.3
Samsung Galaxy S @ 4.2.2

Odp: Dziwne problemy z Desire Z
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2012, 19:02:22 »
Podejrzewałem, że to będzie coś ciężkiego do zrobienia:/ Domyślam się, że naprawa jest nie opłacalna?

*

Offline cecztery

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: toshiba g500 g810, htc desire z, bb z10
Odp: Dziwne problemy z Desire Z
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2012, 21:25:22 »
---treść usunięto---
--regulamin forum--
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2012, 18:47:31 wysłana przez cecztery »

Odp: Dziwne problemy z Desire Z
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 13, 2012, 00:19:07 »
Telefon zaniosłem do serwisu w którym mieli go odbrickować jtagiem. ale niestety okazało się, że uszkodzony jest układ emmc na płycie. Więc raczej już nic się nie da zrobić.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2012, 11:14:50 wysłana przez kryszy »

*

Offline zdzieszek13

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus
Odp: Dziwne problemy z Desire Z
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 13, 2012, 01:12:47 »
Lepiej usun to ogloszenie, bo warna szukasz ;P Szukaj Zetki z uwalonym ekranem np na alledrogo do 100zl, a potem baw sie w przekladanie - osobiscie bym tsk zrobkl, w koncu 200 czy 300 zl piechota nie chodzi, chyba ze chcesz zeby ktos inny zarobil.
Samsung Galaxy Nexus @ 4.3
Samsung Galaxy S @ 4.2.2