Dodatkowa bateria - oryginał czy zamiennik ?

  • 8 Odpowiedzi
  • 18662 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Degenerado

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Exec O2 + TYTN II
Dodatkowa bateria - oryginał czy zamiennik ?
« dnia: Lipiec 24, 2013, 09:30:40 »
Czy moglibyście polecić jakieś sprawdzone baterie do Z-ki ? Dużo jeżdżę autobusem (długie trasy) i potrzebuję dokupić coś na zmianę, bo oglądanie filmów po 3 godzinach wykańcza starą baterii.

Z góry dziękuję.

Odp: Dodatkowa bateria - oryginał czy zamiennik ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2013, 15:36:41 »
http://allegro.pl/bateria-gold-htc-desire-z-mozart-2450mah-nowa-i3372278282.html
Ja kupiłem na allego tą baterię trzyma 2 dni .Jestem zadowolony.Bałem sie ,że to będzie jakiś badziew ale wszystko jest OK

*

Offline Degenerado

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Exec O2 + TYTN II
Odp: Dodatkowa bateria - oryginał czy zamiennik ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2013, 22:02:47 »
jak używam zetki do dzwonienia i poczty to na oryginalnej baterii działa mi dwa dni

o jakim obciążeniu piszesz ?

Odp: Dodatkowa bateria - oryginał czy zamiennik ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2013, 08:34:57 »
Orginalna Nowa bateria wystarczała mi na 1 dzień(wykonuje b.dużo połączeń głowowych i dużo korzystam z internetu),po zmianie bateri  telefon wytrzymuje 2 dni. Róznica jest bardzo widoczna.Zetke mam od 2 miesięcy ,od razu kupiłem inną baterie bo orginalna za krótko wytrzymywała.

*

Offline Degenerado

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Exec O2 + TYTN II
Odp: Dodatkowa bateria - oryginał czy zamiennik ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2013, 16:39:52 »
za 10 euro można ja kupic... to chyba sprawdze, kasa nieduza, znalazłem baterie pt. mugen ale kosztuje 4x tyle to chyba nie ma co kombinować

*

Offline fullspamer

  • 5
  • Sprzęt: SPV M3000->TyTN II->HTC HD->HTC Desire Z
Odp: Dodatkowa bateria - oryginał czy zamiennik ?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 27, 2013, 19:25:42 »
Jak dla mnie oryginalna bateria HTC miała mniejszą pojemność niż odpowiednik np. z Andida jednak miała większą żywotność ta dokupiona po klęka po od 200 cyklach ładuj/rozładuj

*

Offline Degenerado

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Exec O2 + TYTN II
Odp: Dodatkowa bateria - oryginał czy zamiennik ?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2013, 02:25:25 »
jak daja fakturę i dwa lata gwarancji to będą wymieniac, gorsza sprawa ze to wszystko sciema, zdjęcia porobione w sklepach z japońskich baterii a sprzedają chinszczyzne i sprawdziłem 4 sklepy ... wszędzie to samo


*

Offline mourning

  • **
  • 221
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II-Orange, HTC HD2,HTC One X
Odp: Dodatkowa bateria - oryginał czy zamiennik ?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 30, 2013, 14:31:39 »
http://www.batimex.pl/towary.php?idzastosowania=813&idzastosowanianad=156&search=   to jest sklep godny polecenia.Sam u nich swego czasu kupowalem baterie do Kaisera i trzymala tak samo a nawet troszke dluzej niz oryginalna

*

Offline Degenerado

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Exec O2 + TYTN II
Odp: Dodatkowa bateria - oryginał czy zamiennik ?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 30, 2013, 14:46:52 »
Chińszczyzna trzyma mi 3 doby bez paru godzin, bo nie śledzę tego z zegarkiem w ręku, dzwonienie, internet/poczta, angry birds także bez specjalnego zarzynania ale... używam najzwyklejszy rom z orange bo samemu się nie szarpnę na odblokowywanie i flashowanie, za bardzo pokręcone i nie chcę uszkodzić telefonu bo przypasował mi do tego stopnia, że ostatnio nawet ONE sprzedałem zostając z Z-ka i czekając na coś z chowaną qwerty.