Brak kontaktów SIM

  • 6 Odpowiedzi
  • 24040 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Gruszyn

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Brak kontaktów SIM
« dnia: Październik 30, 2013, 18:15:39 »
Udało mi się zainstalować roma z Androidem 4.2.2 stąd: http://www.teamandroid.com/2013/03/13/update-htc-desire-z-android-422-aosp-jelly-bean-custom-rom/2/

Jest tylko jeden problem, skurczybyk nie widzi kontaktów na karcie sim, any suggestions?
Wierzę w cuda.

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: Brak kontaktów SIM
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2013, 19:13:56 »
Ja miałem na paru HTC (Desire S, Desire HD) taki sam problem. Oba oczywiście na CM 10.1. Niestety nie udało mi się znaleźć rozwiązania  :-?
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Brak kontaktów SIM
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2013, 19:45:10 »
W ustawieniach ksiażki tel. Mozna znaleźć zwykle opcję pokaż kontakty z sim, jak nie ma na pewno to jakaś aplikacje zewnętrzna do kontaktów.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline Gruszyn

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Brak kontaktów SIM
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2013, 19:42:11 »
Nawet aplikacja do sima nie widziała nic. Mniejsza, zgram sobie na jakimś innym telefonie. Sprobuje też sflashować tego ostatniego JB z tego działu.
Wierzę w cuda.

*

Offline cecztery

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: toshiba g500 g810, htc desire z, bb z10
Odp: Brak kontaktów SIM
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2013, 19:55:42 »
może to Ci pomoże

w menu kontaktów jest opcja "inportuj/eksportuj" a nastepnie "importuj kontakty z sim"

*

Offline Gruszyn

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Brak kontaktów SIM
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2013, 09:53:22 »
Mówie Ci, że on bierze SIM'a za pustego. Ale już sobie poradziłem - wsadziłem sima do nowego LG Matki i zrobiłem backup.
Wierzę w cuda.

Odp: Brak kontaktów SIM
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 09, 2014, 23:54:56 »
Witam, mam podobny problem tylko ze udało mi się go rozwiązać w inny sposób. pierwsze myślałem ze to problem z karta sim wiec włożyłem inna kartę i o dziwo z niej bez problemy zczytał kontakty a gdy na innym fonie sprawdziłem ta pierwsza to wszystko było w porządku... najdziwniejsze ze obie karty są z nju różnią się tylko tym ze ta pierwsza była przeniesiona z heyah i jest na abonament a ta droba jest  prepaid-owa... myślę ze to niema nic do znaczenia ale kto tam wie.... xD