odblokowanie bootloadera lub root desire c

  • 4 Odpowiedzi
  • 16606 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

odblokowanie bootloadera lub root desire c
« dnia: Maj 23, 2013, 17:36:03 »
Witam tak jak w temacie czy ktos może pomóc w odblokowaniu bootloadera w desire c lub pomóc w całkowitym zrootowaniu ?? na innych forach nikt nie chce pomóc a osoby które zrootowały telefon już olewają takie tematy :( a potrzebne mi odblokowanie bootloadera do wgrania nowego romu bo mi się wiesza telefon :( potrzebuje instrukcji po polsku :(

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: odblokowanie bootloadera lub root desire c
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2013, 19:31:42 »
Nie jest to jakoś bardzo popularny model, nie wiem czy w ogóle ktoś robił dla niego jakiś ROM.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: odblokowanie bootloadera lub root desire c
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2013, 20:10:28 »
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: odblokowanie bootloadera lub root desire c
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2013, 20:39:39 »
Jeśli można odblokować przez htcdev, to najłatwiej będzie tą drogą. Wszystko tłumaczy kreator (po angielsku). Potem instaluje się tylko recovery przez fastboota. Jak to zrobić krok po kroku jest opisane, np. w poradniku dla Desire Z na tym forum (komendy są te same, musisz jedynie znaleźć plik img z recovery dla swojego urządzenia).
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline joecamel

  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: odblokowanie bootloadera lub root desire c
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2013, 12:32:26 »
Odblokować bootloader oraz wgrać nowe recovery możesz za pomocą jednego narzędzia Desire C All-In-One toolkit. Instrukcje w języku polskim znajdziesz na http://androidstuff.pl/jak-uzyskac-root-w-htc-desire-c/