Android OS > HTC Android

HTC Desire 500 problem z os

(1/2) > >>

rafalkly:
Witam otrzymałem HTC DESIRE 500 z pojedyńczym simem. Na początku po włączeniu telefon odpalał bezpośrednio w menu serwisowym. Odblokowałem go przez HTCDev, wgrałem wg instrukcji przez fastboot recovery i z karty CWM-SuperSU-v0.98.zip. Po restarcie telefonu zniknął symbol OS był 1.34.401.1 i telefon odpala i wisi na logo HTC. Po wejściu w menu serwisowe recovery nie działa. Czy któryś z kolegów mógłby podpowiedzieć czy można zrobić coś w tym temacie jeszcze. Z góry dziękuję

angler22:
Jak masz odblokowany BL, to możesz wgrywać system przez Fastboot'a (o ile Hboot działa i pozwala wejść w Fastboot).

rafalkly:
Próbowałem fastbootem ale wywala błąd

angler22:
Co próbowałeś wgrywać i jaki błąd masz? Czy telefon przeszedł do trybu RUU (najlepiej wgrywanie FW wychodziło właśnie w trybie RUU)?
Nie powinno być problemu z ponownym wgraniem recovery przez Fastboot, na HTC'u z odblokowanym BL. Słabo znam akurat model Desire 500, ale w nim chyba są różne wersje recovery i kernela dla różnych Hboot.

rafalkly:
W menu serwisowym wyświetla takie dane:

Z4U PVT SHIP S-ON RL
HBOOT-1.03.0001
RADIO-14.16.36Q4.22
OS-   (było 1.34.401.1)
eMMC-boot
Jul 12 2014, 02:16:56. 29090

Jak próbuje wgrać recovery komendą fastboot recovery recovery.img otrzymuje komendę:

sending 'recovery' (6992 KB)...
OKAY [  1.382s]
writing 'recovery'...
FAILED (remote: image update error)
finished. total time: 2.520s

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej