jak w mozart ustawic jakies normalne menu ? normlany pulpit tak jak w 6-6.5

  • 7 Odpowiedzi
  • 2435 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline swiniaa

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE ARC S
Witam w jaki sposob mozna ustawic jakies normlane menu albo pulpit tak jak w starszych wersjach czy nawet cos jak android ma ?

*

Offline grzegorzb50

  • ***
  • 455
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4,  LG E900
Odp: jak w mozart ustawic jakies normalne menu ? normlany pulpit tak jak w 6-6.5
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2011, 22:28:54 »
czy Ty mozarta kupiłeś świadomie?

*

Offline swiniaa

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE ARC S
Odp: jak w mozart ustawic jakies normalne menu ? normlany pulpit tak jak w 6-6.5
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2011, 22:30:12 »
Nie ;) świadomie kupiłem ARC S co jestem bardzo zadowolony , mozart ma być do dzwonienia dla zony ;) ale nie umi sie cos w nim połapać ;p

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: jak w mozart ustawic jakies normalne menu ? normlany pulpit tak jak w 6-6.5
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2011, 22:30:23 »
Witam w jaki sposob mozna ustawic jakies normlane menu albo pulpit tak jak w starszych wersjach czy nawet cos jak android ma ?
Nie ma takiej możliwości to jest Metro UI i taki ma wlaśnie być.

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: jak w mozart ustawic jakies normalne menu ? normlany pulpit tak jak w 6-6.5
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 17, 2011, 22:33:22 »
Buahahaaa  :D Się kolega udał  :ok:

Kafle to właśnie "gwóźdź programu" nowego systemu Microsoftu i dla mnie są genialnym, prostym rozwiązaniem menu...

P.S. Ewentualnie poczytaj tutaj http://pdaclub.pl/forum/oprogramowanie-wp7/windows-phone-device-manager-cos-jak-activesync-i-windowsmobiledevicecenter/
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline swiniaa

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE ARC S
Odp: jak w mozart ustawic jakies normalne menu ? normlany pulpit tak jak w 6-6.5
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 17, 2011, 22:37:29 »
No w moim spostrzeżeniu szału nie ma

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: jak w mozart ustawic jakies normalne menu ? normlany pulpit tak jak w 6-6.5
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 17, 2011, 23:09:03 »
No, nie ma wodotrysków, to i szału nie ma. Jest prostota. I tak ma być.

Tylko jaki problem się połapać w dwóch ekranach -jednym z kafelkami, drugim z listą aplikacji?

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jak w mozart ustawic jakies normalne menu ? normlany pulpit tak jak w 6-6.5
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2011, 20:37:08 »
No, nie ma wodotrysków, to i szału nie ma. Jest prostota. I tak ma być.   Tylko jaki problem się połapać w dwóch ekranach -jednym z kafelkami, drugim z listą aplikacji?

nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to jest naprawd duzy postep z tym menu wlasnie w porownaniu do tego co bylo do wm6.5 wlacznie
bo juz mnie odrzucalo na sama myl o kolejnym WM

a menu w WP7, mozliwosc projektowania sobie wlasnych klawiszy i przypisywania do nich roznych funkcji .... mniam
a ze jest prosto .... to IMHO duza zaleta

ja bym nie wracal do tego starego, oj prosze ....