długa rozmowa = wyłączenie telefonu

  • 8 Odpowiedzi
  • 8981 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

długa rozmowa = wyłączenie telefonu
« dnia: Listopad 21, 2011, 19:59:01 »
Witam,

Już dwukrotnie podczas dłuższej rozmowy ok 20-30 minut telefon w pewnym momencie mi się wyłączył, nie da się go włączyć przyciskiem, dopiero wyjęcie i wsadzenie baterii pomaga. Oczywiście bateria jest ok. Telefon ma standardowy rom mango + ostatnią aktualizację dodającą internet sharing.

Czy ktoś z Was ma podobny problem?

*

Offline puszatek

  • **
  • 196
  • Sprzęt: g900 + Samsung B2100 + Omnia II + HTC Mozart +...
Odp: długa rozmowa = wyłączenie telefonu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2011, 11:10:06 »
Nie, a rozmawiam często i długo.
Regulamin
Arcomage PL

Odp: długa rozmowa = wyłączenie telefonu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2011, 11:39:12 »
dzięki za info.

kurcze do tego dochodzi mi problem chwilowego braku reakcji na dotyk po odblkowaniu ekranu.

*

Offline puszatek

  • **
  • 196
  • Sprzęt: g900 + Samsung B2100 + Omnia II + HTC Mozart +...
Odp: długa rozmowa = wyłączenie telefonu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2011, 12:32:42 »
Ok, nie wiem gdzie, ale przewinęła mi się gdzie informacja o tym błędzie z dotykiem, że niektóre mozarty tak mają. Jak tylko znajdę to podeślę, chyba że już ktoś się spotkał z tym temat i mnie wyręczy.
Regulamin
Arcomage PL

*

Offline majkeljj

  • **
  • 129
  • Sprzęt: HTC Touch Pro, HTC 7 Mozart
Odp: długa rozmowa = wyłączenie telefonu
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2011, 11:05:28 »
mój miał problem z dotykiem, wysłałem do serwisu i jest już wszystko ok. Dostałem też Mango z PL :)
Naprawa była szybka, wysłałem DHL-em w poniedziałek a w piątek już był kurier z naprawionym telefonem. Wszystko za free bo za przewozy płaci Regenersis.

Odp: długa rozmowa = wyłączenie telefonu
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2011, 22:04:09 »
A u mnie teraz ustalo, jest wszystko ok, choc wczesniej czasem nie movlem odblokowac telefonu jak ktos dzwonil. Mam nadzieje, ze problem nie wroci. Troche to dziwne, wczesniejsze restarty nic dawaly.

*

Offline chorazy3

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Radar, HP Ipaq 614c
Odp: długa rozmowa = wyłączenie telefonu
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 04, 2012, 09:03:53 »
do Navigare: a po czym Ci to ustało? U mnie jest dokładnie jak piszesz w pierwszym poście, po długiej rozmowie tel. w ogóle nie odpowiada.

Odp: długa rozmowa = wyłączenie telefonu
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2012, 09:17:54 »
Czołem! Nic specjalnego nie zrobiłem, poprostu zdaża się to teraz dużo rzadziej, niż wcześniej - choć nie zanikło zupełnie. Postanowiłem się do tego przyzwyczaić poprostu.

Odp: długa rozmowa = wyłączenie telefonu
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2012, 12:02:50 »
mam to samo w innym wątku poruszyłem sprawę zasięgu jakies cuda coraz bardziej jestem zdesperowany do kupna jakiegos Antka