Zmiana jezyka GER -> ENG dla nowych romów iPaq

  • 124 Odpowiedzi
  • 81061 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tom993

  • *
  • 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Zmiana jezyka GER -> ENG dla nowych romów iPaq
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 16, 2008, 12:49:30 »
Stowrzylem maly problem... Zmianialem jezyk w ipaq`u 1940 z ger na eng i wyedytowalem w pliku GER na ENG. Instalator łyknal zmiane ale upgrade sie nie zaczal... Teraz ipaq wisi mi na bootloaderze...

Zastosowalem wiec znany trick:
In HKEY_CURRENT_USER\Software\ROMUpdateUtility\HB20
1) create a dword key called "ByPassBootloaderCheck" with the value 1
2) create string a key called UpdateFile, with the value
"C:\iPAQ\SP26263\H2B11020uo.nbf" (or whatever your rom file name).

Niestety Rom sie wgral ale dalej nie moge przejsc do systemu... Wisi na bootloaderze... Przy robieniu resetu na podpiętym do pc`ta ipaq`u pokazuje sie inna plansza -" BT Router Version: 1.01, USB -> Bluetooth , (rec) to QUIT !!! " I wszystko byloby pieknie gdyby nie to ze wlasnie po upgradzie wyskakuje takie cos...

Generalnie po resecie pojawia sie 2x 1.07 i znaczek hp
Wczoraj juz mialem podobny problem ale duszac wszystkie 4 guziki (kalendarz itp) + power i reset udalo mi sie z tego wyjsc... Dzisiaj nie daje rady (wciskalem tez srodkowy od kierunkow)... I nie wiem jak w koncu ta kombinacja ma wygladac... Moze ktos uprawial cos podobnego??

W razie czego mam dostep do drugiego egzemplarza, sprawnego z angielskim romem jesli by sie dalo cos przekopiowac... Tylko jak...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2008, 13:15:43 wysłana przez tom993 »

Odp: Zmiana jezyka GER -> ENG dla nowych romów iPaq
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 20, 2008, 17:55:33 »
No dobra ja jestem zielony w HP ale robiłem upgrady w telefonach z WM więc mam prośbę posiadam HP hx2490b w wersji GER i chciałbym wgrac na ENG ale prosiłbym jakąś sprawdzoną metodę bo troszku szkoda zabić tą zabawkę :)

*

Offline kkc

  • 17
Odp: Zmiana jezyka GER -> ENG dla nowych romów iPaq
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 14, 2008, 20:19:46 »
przed chwiloa zrobilem upgrade ipaq h2200 a zrobilem to tak :
1 zassalem rom angielski i niemiecki
2. wyszukiwarka hex editor zassalem pierwszy z gory
3. po uruchomieniu pliku angielskiego w hexie pojawia sie w prawym gornym rogu info o sprzecie romie i wersji jezykowej
wystarczy najechac myszka na eng i po kolei zmieniac na ger / oczywiscie jesli zmieniasz z niemieckiego na angielski ?
4.zapisujesz plik i juz masz angielski z tym ze program widzi go jako niemiecki robisz upgrade i po sprawie
5. juz wsio jest po polsku hi hi jak masz problem pisz to pomoge krzys

Odp: Zmiana jezyka GER -> ENG dla nowych romów iPaq
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 18, 2008, 23:39:30 »
Ja mam nastepujacy problem podczas zmiany z FRA na ENG:
posiadam ipaq 3630, podlaczony do pc za pomoca com1. ActiveSync bez problemu laczy sie i synchronizuje, ale podczas update, gdy go resetuje, podlaczam (activesyns sie laczy) i klikam next wyskakuje error 101: connection error :/

Odp: Zmiana jezyka GER -> ENG dla nowych romów iPaq
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 14, 2010, 13:59:35 »
Ludzie pomocy. Podmieniłem pliki i wgrywało się pięknie.... tylko na pcecie poszło do 100 % czekałem, aż pokaże się coś więciej a tu nic. Na PDA doszło do około 85 % i staneło.... non stop komunikat "flashing" i nic. Po godzince wyłączyłem wszyćko i teraz pda nic nie pokazuje.  nie daje się włączyć ani zresetowac.... Co zrobić ??? Pomocy!!!