Problem z powtórną instalacją Igo

  • 3 Odpowiedzi
  • 17345 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z powtórną instalacją Igo
« dnia: Wrzesień 04, 2008, 02:07:58 »
Witam. Chciałem dzisiaj zainstalować powtórnie mapę Igo, którą już wcześniej miałem na swoim HP zainstalowaną. No i pojawił się problem - wyskakiwał komunikat "can't copy file application.dat". Co się okazało, niektóre pliki z poprzedniej instalacji zostały nie usunięte i stąd ten błąd. No i tak sukcesywnie dochodziłem które pliki należy usunąć, aż stanąłem na igotoday.dll . Problem jest taki, ze file explorer nie wyświetla mi plików dll, a przez activesynca w ogóle nie mam dostępu do katalogu Windows, w którym prawdopodobnie te pliki są. Ma ktoś jakiś pomysł na to jak je znaleźć i usunąć ? Z góry dziękuję za pomoc.

*

Offline AMi

  • *****
  • 1763
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 7110
Odp: Problem z powtórną instalacją Igo
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2008, 21:50:56 »
1234567890
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2014, 13:37:37 wysłana przez AMi »

Odp: Problem z powtórną instalacją Igo
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2008, 23:40:46 »
Niestety, TC, podobnie jak FAR łączy się przez ActiveSynca, czyli na dostęp do katalogu Windows nie ma co liczyć. Jako, że szukając przyczyny w błędach instalatora, spróbowałem zainstalować SRS WOW effects, co skończyło się brakiem dźwięku co z kolei skłoniło mnie do HR, to i przy okazji rozwiązał się problem iGO :)

*

Offline p77

  • ***
  • 422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS+
Odp: Problem z powtórną instalacją Igo
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2008, 13:56:00 »
Niestety, TC, podobnie jak FAR łączy się przez ActiveSynca, czyli na dostęp do katalogu Windows nie ma co liczyć.

???
przecież uruchamiając TC z poziomu pda masz bez problemu dostęp do katalogu windows.