Ipaq i wifi

  • 1 Odpowiedzi
  • 16646 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ipaq i wifi
« dnia: Grudzień 23, 2009, 18:18:04 »
Witam, mam problem nie moge skonfigurowac ipaq hp 4100 tak aby połączył sie z  wifi i ciagle tylko sie pojawia komunikat " Nie można połączyc z obecnymi ustawieniami połączenia ....".
Z góry dzięki.

*

Offline Eu0

  • 2
Odp: Ipaq i wifi
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2009, 21:59:40 »
Mam ten sam problem tylko z iPAQ 5550, dołączam się do prośby  :wink: będziemy zobowiązani :wink:

Edit: Poczytałem na paru forach i stwierdzam, że problem może rozwiązać upgrade oprogramowania, niestety na stronie HP nie jest już ono dostępne, jeśli ktoś wie gdzie znaleźć upgrade do palmtopa mojego lub kolegi powyżej, piszcie  :)

Edit2: Znalazłem na polskich stronach HP (bo co ciekawe na anglojęzycznej albo już nie ma albo wyszukiwanie źle działa), popróbuj z różnymi kombinacjami upgrade, nie tylko sieciowymi ale przede wszystkim. Jak po przetestowaniu różnych kombinacji nadal nie będzie działało to prawdopodobnie uszkodzony moduł sieci bezprzewodowej.

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/ProductList.jsp?lang=pl&cc=pl&taskId=135&prodSeriesId=349042&prodTypeId=215348

Edit2: U mnie niestety poprawki nie pomogły, podziel się swoimi doświadczeniami czy się udało. W moim przypadku niestety konieczna będzie wymiana sprzętu  :(
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2009, 14:35:35 wysłana przez Eu0 »