Active Sync nie chce instalowac do kart

  • 2 Odpowiedzi
  • 1618 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jancom

  • *
  • 71
  • Sprzęt: HD2
Active Sync nie chce instalowac do kart
« dnia: Luty 01, 2007, 12:20:22 »
Na codzien uzywam h6340 - działa jak każdemu, ale wszystko , Przytachałem nowy unit HX4700 i zaczeły sie schody. Po podłaczeniu hx-a nie moge instalowac programow na CF i SD carte. Problem ten tez mam teraz na h6340 i nie potrafie sobie poradzić. Przeinstalowanie active sync nie pomogło, hard reset w  tez nie pomogl. Wszystko chce instalowac sie w pamieci głownej. Czy ktos miał podobny problem i jak go rozwiazać. Czekam na odpowiedzi - Jan
ukończył szkołę XDA  :)
AndroNAND: 19.Okt.2012][All in One] EvoHD2v10 ICS 4.0.4-full HWA "Fastest ICS ever"
Andro SD Native:   PACman HD2 v1.1 [PA/AOKP/CM10][NativeSD ; NexusHD2-ICS-CM9-HWA V2.7  (Android 4.0.4) | Kernel: tytung_HWA_r3.5
Radio:2.15.50

*

Offline jancom

  • *
  • 71
  • Sprzęt: HD2
Active Sync nie chce instalowac do kart
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2007, 18:43:51 »
odpowiadam sobie sam. Moze ktos nie bedzie czekał  bez echa na podpowiedź tak jak ja. W active synk gdy wybierałem instaluj do karty to wyswietlało mi "nie dostepne" Jednak gdy zatwierdzalem instalacje do SD to program instalował sie na SD. Wiec sie da tylko brak podgladu ile jest wolnego miejsca.

Serdecznie dziekuję wszystkim za liczny odzew i pomoc  :/
ukończył szkołę XDA  :)
AndroNAND: 19.Okt.2012][All in One] EvoHD2v10 ICS 4.0.4-full HWA "Fastest ICS ever"
Andro SD Native:   PACman HD2 v1.1 [PA/AOKP/CM10][NativeSD ; NexusHD2-ICS-CM9-HWA V2.7  (Android 4.0.4) | Kernel: tytung_HWA_r3.5
Radio:2.15.50

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Active Sync nie chce instalowac do kart
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2007, 20:13:04 »
opisuj precyzyjnie na czym polega problem to może następnym razem doczekasz sie odpowiedzi :>
nie napisałeś że nie wyświetla się ilość wolnego miejsca na karcie tylko że "nie moge instalowac programow na CF i SD carte" a to nie to samo. Poza tym brak informacji jaki masz system operacyjny w tym hx. Jeśli 2003SE to wiedz że na tym systemie nigdy nie wyświetla się w AS podczas instalacji ilość wolnego miejsca na karcie i jest to najzupełniej normalne. I w h6340 też  tak miałeś tylko pewnie nie zwróciłeś na to uwagi. Dopiero w WM5 informacja o ilości wolnego miejsca na karcie podawana jest poprawnie.