Problem z aparatem, PILNE! (HP 614c)

  • 1 Odpowiedzi
  • 16151 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z aparatem, PILNE! (HP 614c)
« dnia: Październik 03, 2011, 18:18:28 »
Witam, mam taki mały problem... Kupiłem jakiś czas temu HP 614c ale od początku nie mogę włączyć w nim aparatu... Przy uruchamianiu pisze "Inicjalizacja nieudana". Wgrałem na nowo dziś WM 6 z tego wątku:
http://pdaclub.pl/forum/hp-z-modulem-gsm/windows-mobile-6-pro-%28pl%29-dla-hp-ipaq-614c/30/ mając nadzieję, że to zadziała, ale nie wypaliło i znów pisze to samo "Inicjalizacja nieudana"... Ma ktoś może pojęcie co się stało? Jakieś sterowniki padły? Czy może aparat jest już do bani? Dodam że hp'ek z drugiej ręki, używany...
W razie jakiejkolwiek pomocy proszę o dokładne instrukcje co do naprawy, ponieważ to moje początki z oprogramowaniem Windows Mobile...
Z góry dzięki,

*

Offline jardrago

  • 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Problem z aparatem, PILNE! (HP 614c)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2011, 18:46:21 »
Ja miałem problemy z tym windows mobile 6 pl z tego wątku co wgrałes...
Nie wiem czemu ale przez niego zechlało mi troche kasy z simki a w żadnym innym nie miałem takiego problemu dlatego zmieniłem na rom po angielsku i wgrałem oddzielnie polski słownik T9:-)
A co do aparatu może spróbuj hard reset a jeśli to nie pomoże to może jakis oddzielnych sterowników do aparatu poszukaj napewno cos bedzie na forum...

A tak przy okazji to masz moze w hpeku problem z bateria(przy 50 procentach potrafi sie sam wyłączyc albo jak latarke wlaczysz to po chwili tez sie wyłącza?) albo z GPS(nie łapie sygnału czy coś podobnego?)???
C651--w300i--w910i--g702--g900--e650--MDA COMPACT IV--HP iPAQ 614c i TOSHIBA G500--HTC TOUCH PRO