Audio Recorder i WM 6.5 (614c)

  • 2 Odpowiedzi
  • 1460 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline morrow

  • **
  • 102
  • Sprzęt: Dell Axim X51 , HTC Diamond - ROM Mystique.
Audio Recorder i WM 6.5 (614c)
« dnia: Maj 06, 2010, 13:42:16 »
Po zainstalowaniu Resco Audio Recorder na WM 6.5 Pl(wer. 21888) wcina mi zupełnie dźwięk. Nie działa tak głośnik jak i mikrofon. Po odinstalowaniu programu niestety dalej to samo. Pomaga tylko clean boot  :(
Ktoś spotkał się z tym problemem i może wie jak go rozwiązać ?
Jeden sposób znam - nie instalować tej aplikacji  :grin:

*

Offline jareklie

  • ***
  • 260
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: S Galaxy Tab + HTC HD2 +T-Mobile move +SPV M650
Odp: Audio Recorder i WM 6.5 (614c)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2010, 15:25:25 »
Ostatnio nie używałem, ale dość długi czas byłem z niego zadowolony, więc może to sprawa ROMu albo "interakcji" z jakimś innym programem? Sprawdzałeś na "gołym" ROMie (po HR)?
Wiem, że swego czasu dużo było narzekania na SRS-WOW HD (ja tez miałem z tym problem) - nie masz przypadkiem zainstalowanego tego programu?
już było (od 2002 r.): SE p800, MDA Compact, Dell Axim x50, FS Loox 720, HTC Wizard , HTC Universal, HTC Trinity, HTC Artemis, (UMPC) Samsung Q1, HTC Touch HD, HP iPAQ 614c, (UMPC) Sony ux280p, Qtek 8310, Omnia2  + AKTUALNE   -> co dalej? ;)

*

Offline morrow

  • **
  • 102
  • Sprzęt: Dell Axim X51 , HTC Diamond - ROM Mystique.
Odp: Audio Recorder i WM 6.5 (614c)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2010, 15:48:52 »
Próbowałem na "gołym" ROM-ie. SRS-WOW nie mam. Ewidentnie coś gdzieś podmienia. Nie dochodziłem już co jest powodem. Ważne było dla mnie, że telefon mi działa i wiem co jest powodem problemu. Długo mi służył na Axim-ie jako dyktafon. W sumie to jedna z tych aplikacji, gdzie wiesz, że pieniądze nie wyrzuciłeś w błoto. Teraz nie jest mi nieodzowny ale co ma tak leżeć  :grin: