wtyczka j680 , pytanie o modem i pamięć.

  • 1 Odpowiedzi
  • 3682 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lis6502

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wizard G3 i G4chętnie pomogę z ppc obecnie:Półtora Jornady 680 Nokia6630ME
wtyczka j680 , pytanie o modem i pamięć.
« dnia: Wrzesień 27, 2008, 07:57:21 »
Witam. Jak nazywa się wtyczka z kabla synchronizacyjnego? tzn com to cannon db9, lpt cannon db25, krawędziowe lpt to centronics itp, a ta wtyczka?

Drugie :P Jak powszechnie wiadomo wbudowany modem w jornadzie to raczej relikt, więc kto wie jakie sygnały są na złączu od modemu(chodzi mi o konektor płytki modemu z płytą główną)? fajnie byłoby to przerobić na com'a ew jakieś inne. Pracuję nad podłączeniem mca-25, więc dodatkowy komport byłby jak znalazł.

Trzecie: Jak to jest z pamięcią? pod płytką klawiatury znajduje się płytka: są na niej dwie kości i dwa miejsca. Doszedłem do tego że to te 16mb, jednak mnie interesuje jakimi koścmi mogę obsadzić pozostałe dwa miejsca? Ew czy są jakieś zamienniki, czym więcej ramu tym lepiej (mam jlime i zastanawiam się nad przeportowaniem gcc, zresztą i bez tego mieli swapem jak głupia).
Chciałem dobrze, wyszło jak zwykle

*

jajco112

Odp: wtyczka j680 , pytanie o modem i pamięć.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2008, 16:20:07 »
Mam na sprzedaż uszkodzoną 690:P Z dockiem:D i bateriami dwoma wiem ze to krypto reklama ale pamięć od 690 z tego co pamiętam pasuje do 680...