Nakładka w stylu "XP Theme"

  • 10 Odpowiedzi
  • 3026 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pisarz

  • ****
  • 512
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC
Nakładka w stylu "XP Theme"
« dnia: Sierpień 29, 2007, 00:03:20 »
Nie raz na fotkach jornady 728 widze ze maja wgrana jakas nakladke, ktora powoduje ze wyglad zmienia sie na ten rodem z systemu windows XP. Wiem ze pewnie zajmuje to troche w pamieci, ale chcialbym przetestowac to u siebie. Ktos moglby mnie nakierowac gdzie mam szukac tej nakladeczki?
Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Nakładka w stylu "XP Theme"
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2007, 10:56:19 »
Tak jak pisałem na gg jest to WA 1.x. Ale skoro nie odpala, to ściągnij z
http://www.hpcmonex.net/izemize.htm
w sekcji Hacking tools
executabilitycheck for arm and mips - hpc2000 and hpc pro/ce 2.11 too!!
odpal, znajdź plik wisbara o ok, następnie napisa co wywali

*

Offline pisarz

  • ****
  • 512
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC
Odp: Nakładka w stylu "XP Theme"
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2007, 17:22:38 »
udalo mi sie zainstalowac ta wersje ktora podales, wszystko zainstalowalo sie bez problemu. Teraz co musze zrobic zeby miec ten "styl XP" ?
Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Nakładka w stylu "XP Theme"
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2007, 17:56:13 »
musisz go utworzyć albo ściągnąć  :E

Ale zainstalowałeś WA 1.x czy tego oryginalnego wkońcu? Bo pod oryginalnym nie wiem czy sie da. Zainstaluj tego z downloadu pdaclubu i spróbuj to co ci wyżej napisałem, możliwe że się go odpali

*

Offline pisarz

  • ****
  • 512
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC
Odp: Nakładka w stylu "XP Theme"
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2007, 09:37:34 »
Zainstalowalem i GigaBara i Wisbara 1.04. Oba działają :) Zadne errory nie wyskakuja. To teraz chcialbym przystąpić do "instalacji" themesa.

Tutaj znalazlem stronke z themesami: http://www.pdagold.com/themes/list.asp?tp=10

Co nalezy teraz zrobic, zeby je zaaplikować?
Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Nakładka w stylu "XP Theme"
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2007, 09:41:36 »
To są skiny dla Wisbara Advance. Weź się w garść i zrób to co ci powiedziałem a jeszcze lepiej na tym wyjdziesz  :grin:

*

Offline pisarz

  • ****
  • 512
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC
Odp: Nakładka w stylu "XP Theme"
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2007, 11:43:33 »
no, uruchomilem Wisbar Advance bez problemu, nawet jakas skroka juz mi sie ustawila, ale widac ze nie jest dostosowana do Jornady bo jest dobra tylko w polowie, potem sie ikony nakladaja i reszta paska jest czarna. Teraz tylko potrzebowalbym chyba skorki dostosowane do Jornady i dowiedziec sie jak sie je "instaluje" :)
Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Nakładka w stylu "XP Theme"
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 30, 2007, 11:50:25 »
czekaj, zazaz coś zrobię...

jak przytrzymasz rysik na zegarze (byćmoże będzie to alt + tapnięcie na h/pc) to wysuwa ci się jakieś menu?
Napisane: Sierpień 30, 2007, 11:44:53
weź ściągnij załącznik, wrzuć wszystkie pliki do /program files/wisbar advance/skins/default nadpisując istniejące i zrestartuj WA

*

Offline pisarz

  • ****
  • 512
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC
Odp: Nakładka w stylu "XP Theme"
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 30, 2007, 15:13:59 »
jak przytrzymam rysik na zegarze nic sie nie dzieje, tak samo jak z altem. Jest osobny przycisk do Settings, ale jak klikne w to to wyskakuje komunikat ze program wykonał nieprawidłową operację. Ogolnie w okolicach zegara systemowego sie robi zamieszanie, bo ikonki na siebie nadchodza, po prawej stronie zegara mam ikone klawiatury. Moze to wszystko sie dzieje dlatego ze mam wersje na Pocketa O_o
Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Nakładka w stylu "XP Theme"
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 30, 2007, 17:09:07 »
Po prawej stronie masz mieć ikonę klawiatury, wisbar tak zawsze robi jak pasek jest na dole. Szkoda że nie mogę przed tą jornadką usiąść bo pewnie problem jest błachy

Pomimo to sprawdź co wywala executablitycheck!

wrzuciłeś te pliki z załącznika  :smile: ?

*

Offline pisarz

  • ****
  • 512
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC
Odp: Nakładka w stylu "XP Theme"
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 30, 2007, 17:26:32 »
Po prawej stronie masz mieć ikonę klawiatury, wisbar tak zawsze robi jak pasek jest na dole. Szkoda że nie mogę przed tą jornadką usiąść bo pewnie problem jest błachy

Pomimo to sprawdź co wywala executablitycheck!

wrzuciłeś te pliki z załącznika  :smile: ?
tak tak, wrzucilem pliki z zalacznika i to co napisalem wyzej bylo wlasnie na tym co mi podrzuciles. Niebawem sprawdze tym programikiem ktory podales :)
Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC