Kilka pytan odnosnie Jornada 680

  • 2 Odpowiedzi
  • 2901 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kilka pytan odnosnie Jornada 680
« dnia: Luty 01, 2006, 09:56:17 »
Witam
Własnie dostałem przywiezionego z Francji Jornada 680. Niestety dostałem go kompletnie bez zadnego osprzetu. To znaczy nie ma ani kabla do polaczenia z kompem, anie zasilacza. O ile zasilacz moze uda mi sie jakosc dopasowac to juz skad mam wziasc taki kabel to pojecia nie mam.
Główny problem to ze zainstalowany jest na nim Windows CE, ale w wersji francuskiej. Jako ze po francusku to ja nie znam ani slowa, dlatego chcialbym wgrac na niego Windowsa CE w wersji angielskiej. I tu pojawiaja sie pytania. Po pierwsze czy zakladajac ze bede mial kabel do polaczenia z PC, bedzaie mozliwosc wgrania Windowsa w angielskiej wersji jezykowej. Jezeli tak to gdzie moge zakupic taki kabel ( ewentualnie jakisc schemat tez by wystarczyl ), oraz skad wziasc takiego Windowsa ??
Z gory dziekuje za pomoc bo kompletnie nie znam sie na tego typu urzadzeniach.

Ps Jeszcze jedno, ciekawi mnie czy jest mozliwosc odtwarzania plkow mp3 w takim urzadzeniu, wejscia na sluchawki niestety nie widze, ale moze ma to jakis wbudowany glasnik ktory by wystarczyl ?

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Kilka pytan odnosnie Jornada 680
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2006, 06:24:02 »
a do niej czasami nie bylo stacji dokujacej?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84570885
i do tego kabel

Kilka pytan odnosnie Jornada 680
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2006, 09:27:02 »
Stacja pewnie bedzie pasowac, ale na tej aukcji co podales nie ma zadnych kabli do niech. Nie wiem czy dobrze rozumiem ale sprzedjacy pisze cos o portach usb, czy to oznacz ze pede mogl wtedy podlaczyc go z kompem przez usb ??