jornada 720, poczta ...

  • 1 Odpowiedzi
  • 2786 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline gemsi

  • 39
jornada 720, poczta ...
« dnia: Luty 14, 2005, 22:57:05 »
mam dziwny problemik z jornada 720, konkretnie z  klientem poczty
1. jesli odbieram maila w html (glownie powiadomienia z allegro), to mam sam naglowek , a w podgladzie wiadomosci nei widac nic, probowalem ustawiac najrozniejsze opcje, sciagac calego maila, sciagaz razem z zalacznikami itd
2. nie wiem jak ustawic podpis, dziwnym trafem po synchronizacji z desktopem wskoczyl mi podpis mojej zony , najdziwniejsze jest to ze na desktopie nie mam outluka, ani OE , a juz na pewno nie mam tam nigdzie podpisu mojej zony,

*

Offline vladymir

  • ****
  • 610
  • Płeć: Mężczyzna
    • Laboratorium Energii Subtelnych
  • Sprzęt: Prestigio 5517, Lenovo A3000-H
jornada 720, poczta ...
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2005, 22:16:06 »
Natywny klient poczty W Jornadzie (NA PEWNO w 680-tce a pewnie i w 720-tce) NIE WYŚWIETLA maili w html. Ponadto w 680-tce (w 720-ce zdaje sie też) nie obsługuje autentykacji, co czyni go praktycznie bezużytecznym. Lepiej ściagnąc NPOP-a. Ma nieco dziwny interfejs, ale idzie sie przyzwyczaić. Obsługuje autentykację a jak dostaniesz coś w HTML-u, to zobaczysz to samo, co w Windzie wiadać jako "źródło wiadomości". Czyli dwa ekrany krzaczków i na końcu właściwy tekst. Lepsze to niż nic nie odczytać. Poza tym NPOP działa szybko i niezawodnie (czego o Inboxie żadną miara powiedzie się nie da), obsługuje wiele kont no i ta autentykacja...
"Komputer służy do ułatwienia pracy, której bez niego wcale by nie było" - Prawo Murphy'ego