jornada 720 czy warto???

  • 2 Odpowiedzi
  • 2961 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jornada 720 czy warto???
« dnia: Wrzesień 17, 2002, 21:44:37 »
własnie mam zamiar ją kupic i mam takie pytanka:
czy moge korzystac z netu jeżeli podłącze go do PC ze stałką
czy są dostępne karty telewizyjne do 720?
o i czy mozna na niej jakieś filmy jak tak czy ta sie to jakoś przezyc?
o i czy jesteście zadowolony z niej? i czy jest duzo softu do niej i gier? i czy mozna nie niej sie troche pobawic???:)
czy polecacie mi innego palma???
Z góry dziękuje i pozdrawiam

jornada 720 czy warto???
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2002, 23:22:25 »
720 jest fajna ale raczej jej gabaryty nie pozwalaja na uzywanie jej jako podrecznego notatnika/PDA itp. Reszta jak najbardziej.

Czy warto to zalezy do czego bedziesz ja wykorzystywal??? oraz jej cena...

720 jest polaczeniem mobilnosci palmtopa z klawiawiatura laptopa ale jak mowilem odpowiedz na pytanie: czy warto? zalezy wylacznie od twoich potrzeb oraz zakresu jej przyszlych zastosowan...

> mozna nie niej sie troche pobawic??? Pobawic zawsze! Jest to bardzo fajny palmtop, ale z moich doswiadczen (bardziej praktycznych niz teoretycznych rozwazan) jest troche duza i uzytkowanie jej w niektorych sytuacjach moze byc uwazane za "szpanerstwo", ale oczywiscie to moje obserwacje.

Z netu mozesz kozystac bez problemu. (zaleta HPC jest wiekszy niz na palmtopach ekran!)

Jezeli kupujesz uzywana od kogos to zapytaj o stan akumulatora i zobacz w jakim jest stanie ekran itp.


Pozdrawiam :)

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
jornada 720 czy warto???
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2002, 11:22:15 »
Po pierwsze to pamietaj ze ona ma inny system niz wszystkie iPAQi itp. Programy z tych PDA nie beda chodzic! Na HP 720 jest troche softu, ale napewno nie tyle co na palmtopy z systemem PocketPC.

Z netem mozesz miec problemy, bo trzeba chyba pogrzebac w rejestrze (tak jest przynajmniej w systemie PocketPC, w PocketPC 2002 jest to juz przygotowana opcja przez Microsoft)

Karty TV? Tzn chodzi ci o wejscie czy wyjscie sygnalu? TV-Out jeszcze da sie zalatwic, ale wejscie ... raczej nie.

Filmy w formatach MPEG i DivX da sie ogladac, dzieki aplikacji Pocket DivX Player
http://home.adelphia.net/~mdukette/downloads.html#Jornada_HPC720

Gier troche znajdziesz ... ale to nie jest sprzet do grania.
Jesli chcesz sie bawic, miec troche ciekawego softu ... to wybierz palmtopa bez klawiatury - czyli cos na Pocket PC 2002.

Aha ... sprawdz sobie jak ci sie pisze na tej klawiaturce, jak dla mnie to klawisze sa za male i juz wygodniejsza jest klawiatura ekranowa.

Czyli jak chcesz cos robic poza pisaniem w Pocket Wordzie, Excellu, Accesie, odwiedzaniem stron WWW ... (to wszystko jest lepsze dzieki duzemu ekranowi) to polecam innego PDA, bez klawiaturki.