hp Jornada 728???

  • 6 Odpowiedzi
  • 2946 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hp Jornada 728???
« dnia: Listopad 13, 2004, 13:32:27 »
Mam jedno małe pytanie jaką pojemność ma twardy dysk tego palmtopa???
Bo w danych technicznychpodana jest tylko pamięć ROM i RAM!!!
Z góry dzięki

Aha i jeszcze iedno wie ktosmoze jakie wymiary ma ekran tego komuterka( szerokosc i wysokosc w cm)

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
hp Jornada 728???
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2004, 14:00:23 »
Cytat: Ebdul15
Mam jedno małe pytanie jaką pojemność ma twardy dysk tego palmtopa???
Bo w danych technicznychpodana jest tylko pamięć ROM i RAM!!!
On nie ma dysku twardego, system jest w ROM-ie, dane wgrywa się do RAM-u lub/oraz na karty pamięci (np. CompactFlash).

Cytat: Ebdul15
Aha i jeszcze iedno wie ktosmoze jakie wymiary ma ekran tego komuterka( szerokosc i wysokosc w cm)
Wiem tylko, że przekątna tego ekranu to 6,5 cala.

hp Jornada 728???
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2004, 17:20:06 »
To w takim razie jak na tak malym dysku maja sie miescic np gry a czytalem ze mozna grac na tym palmtopie np w qaka1

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
hp Jornada 728???
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2004, 17:29:28 »
Cytat: Ebdul15
To w takim razie jak na tak malym dysku maja sie miescic np gry a czytalem ze mozna grac na tym palmtopie np w qaka1
Tak jak już pisałem pamięć można rozszerzyć poprzez karty pamięci, możesz jej mieć nawet parę giga.

hp Jornada 728???
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2004, 18:31:45 »
mam jeszcze jedno malutkie pytanie czy do tego palmtopa potrzebne są jakieś specjalne gry i programy (jesli tak to z kad je mozna sciagnac) czy mozna instalowac gry i programy tak jak na normalnego pc??

*

Offline Poklik

  • *****
  • 2379
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.poklik.yoyo.pl
  • Sprzęt: eee... 901
hp Jornada 728???
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 13, 2004, 20:22:17 »
Przeczytaj lepiej dział dla początkujących. Nie jest on pisany pod jornadę, ale wiele się z niego dowiesz m.in. że WinCE to nie jest "zwykły" WinXP :P A także, że palmtopy nie mają dysku, a pamięć RAM w której są zapisywane pliki. 32MB-64MB wystarczy na wiele programów i gier.

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
hp Jornada 728???
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 14, 2004, 11:02:40 »
Cytat: Ebdul15
mam jeszcze jedno malutkie pytanie czy do tego palmtopa potrzebne są jakieś specjalne gry i programy (jesli tak to z kad je mozna sciagnac) czy mozna instalowac gry i programy tak jak na normalnego pc??

Jeszcze jedno takie pytanie i dostaniesz niestety bana na forum. Prosze STOSOWAC sie do REGULAMINU!