TCMP niszczy kalibrację ekranu

  • 0 Odpowiedzi
  • 3668 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TCMP niszczy kalibrację ekranu
« dnia: Październik 04, 2011, 11:51:38 »
Nie mam pojęcia dlaczego, ale po zainstalowaniu TCMP 0.81 i uruchomieniu przestaje normalnie działać ekran. Ekran nie reaguje prawidłowo na działanie rysika. Tylko soft reset doprowadza sprzęt do normalnego stanu. Każde uruchomienie TCMP powoduje taki efekt jak wyżej.
Próbowałem TCMP z kilku źródeł. Jakiś czas temu też używałem tego programu jednak bez takich niespodzianek. Co jest nie tak????

Dodam jeszcze, że nie mogę zmienić ekranu na wersję poziomą. Mam w systemie 2 możliwości pozioma i pionowa. Wcześniej miałem jeszcze możliwość wybrania opcji dla lewo i praworęcznych teraz tylko te dwie. Po wybraniu poziomej i tak się nic nie zmienia. ROM od noksera v6.1.8.5NOK

Połączone: [time]Październik 05, 2011, 11:12:38[/time]
to chyba jednak kwestia ROMu. Wczoraj wieczorem wszystko, ot tak poprostu wróciło do normy.


Połączone: Październik 05, 2011, 11:25:22
To chyba jednak wina ROMu. Wczoraj wieczorem, ot tak poprostu, wróciło wszystko do normy.
Problem ze zmianą orientacji ekrannu pojawiał się u mnie już wcześniej, zapomniałem o tym. Jednak poza tą niedogodnością nic dziwnego się nie działo tak jak się stało po instalacji TCMP.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2011, 11:25:22 wysłana przez śruba_nowa »