Qutek 2020 pomocy, błąd autoryzacji po instalacji windy

  • 2 Odpowiedzi
  • 4327 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qutek 2020 pomocy, błąd autoryzacji po instalacji windy
« dnia: Sierpień 09, 2011, 19:32:45 »
Witam posiadam dwa qteki 2020 jeden miał zainstalowany wm5 drugi nie wiem co chyba zwykły 2003. Chciałem odpalić na nich auto mapę ale na tym z 2003 wyskakuje komunikat ze nidy rydy natomiast na w5 jak wsadziłem karte to sobie wszystko ładnie zainstalował, odpaliłem ale po chwili monit ze mało miejsca i wogole kulał ten windows a ze nie lubię bawić się  takimi bzdetami to oczywiscie nie czytałem wczesniej co mi grozi itp itd, sciagnelem sobie szybko jakis byle jaki wm 5 i wgralem na nowo instalacja przebiegła spoko zaznaczyłem tam no,yes,yes i dupa . Teraz wyskakuje mi  na starcie monit na bialym tle ze bład autoryzacji skontaktuj się z dystrybutorem i ze mam podać jakis tam nr i chyba to mój imei. Wgrałem jeszcze raz inna wm5 i dalej to samo. Szukam po necie innej windy i nie moge znaleźć - co robić ? czy już nic nie robić i fona do kosza? mam jeszcze drugi z tą starą windą ale boje się tego ruszać potrzebuje z tego zrobić nawigacje.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Qtek 2020 pomocy, błąd autoryzacji po instalacji windy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:25:01 »
... kulał ten windows a ze nie lubię bawić się  takimi bzdetami to oczywiscie nie czytałem wczesniej co mi grozi itp itd, sciagnelem sobie szybko jakis byle jaki wm 5 i (...)
dupa . (....)co robić ? czy już nic nie robić i fona do kosza?

Brawo, z Twoim podejściem to zaraz faktycznie wszystko do kosza, aż szkoda tłumaczyć skoro nie lubisz czytać "bzedetów".

Skoro sprzęt włącza się to jest do zreanimowania, ten PDA ciężko uwalić (sam mam takiego), ale teraz to już lepiej niech zajmie się tym ktoś obeznany w tematach.

Odp: Qtek 2020 pomocy, błąd autoryzacji po instalacji windy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2011, 11:03:17 »
... kulał ten windows a ze nie lubię bawić się  takimi bzdetami to oczywiscie nie czytałem wczesniej co mi grozi itp itd, sciagnelem sobie szybko jakis byle jaki wm 5 i (...)
dupa . (....)co robić ? czy już nic nie robić i fona do kosza?

Brawo, z Twoim podejściem to zaraz faktycznie wszystko do kosza, aż szkoda tłumaczyć skoro nie lubisz czytać "bzedetów".

Skoro sprzęt włącza się to jest do zreanimowania, ten PDA ciężko uwalić (sam mam takiego), ale teraz to już lepiej niech zajmie się tym ktoś obeznany w tematach.

Chodzi o to że mnie nie jarają te technologie itp.  dla mnie telefon ma być do dzwonienia i wsio a jeśli chodzi o tego qteka to dostałem te 2 sztuki za darmo od kogoś a że je już mam to  jakoś sporzytkować je trzeba, pomyślałem o nawigacji bo mam gps zewnętrzny na bluta a nie stać mnie na nawigacje ze sklepu. Proszę tylko o porade co teraz mam zrobić i gdzie mam sciagnąć windowsa bo szukam szukam i nic mam już z 3 wersje 5 i 6 i znalazłem jedna 2003 i instalować instaluje się tylko 5 ale dalej wyskakuje ten monit . Tamtego drugiego qteka nie dotykam nawet bo sie boje , jest to leciwy sprzęt a w sieci sa już same wm 6 i 6.5