POMOCY! ROZWALONY PDA!

  • 10 Odpowiedzi
  • 4561 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline hetajr

  • 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem biznesmenem i programistą. Z zawodu-Prezes.
POMOCY! ROZWALONY PDA!
« dnia: Grudzień 14, 2010, 13:48:19 »
Ostatnio pożyczyłem od kolegi HTC Himalaya. No i na drugi dzień rano przyszedł na palmtopa rachunek z jakiejś firmy, o wiele większy niż zwykle. Zezłościłem się no i chciałem rozwalić PDA, ale niechcący wziąłem do ręki pożyczoną Himalaya'ę. Przejechałem zakrywką od baterii po ekranie, a potem wyrwałem z gniazda karty SIM jeden styk. No i na ekranie pojawiła się rysa. Nagle uświadomiłem sobie, że to palmtop kolegi, więc chciałem go naprawić, ale nie mam już gwarancji i w ogóle nie wiem, gdzie by mi go naprawili. Próbowałem włączyć HTC, ale po podłączeniu do stacji dokującej zapaliła się tylko czerwona dioda. Czekam godzinę, ale ciągle pali się ta lampka.
Błagam, pomóżcie! Nie mam czasu kupić nową Himalay'ę, a na niej są jeszcze jakieś dane, kody dostępu itp.
Proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczny!
W posiadaniu: HTC Himalaya, HTC BlueAngel, HTC Swift, HTC Charmer, HTC Magician, HTC Diamond, HTC Touch, HTC Touch Pro, HTC Desire, HTC Wildfire, HTC Droid, HTC Gatia, HTC Evo, HTC Aria, HTC Tilt, HTC Dream, HTC Pure, HTC Nexus, HTC Legend, HTC Snap

*

Offline saknis

  • ****
  • 696
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: POMOCY! ROZWALONY PDA!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2010, 14:00:08 »
To jakiś kawał tak?

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: POMOCY! ROZWALONY PDA!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2010, 14:16:42 »
to sie chyba leczy...


*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: POMOCY! ROZWALONY PDA!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2010, 17:09:40 »
Koszt "naprawy" duzy: wymiana LCD (rys sie nie poleruje a w samo digi szkoda sie bawic). Naprawa slotu SIM-> koszt nowej plyty.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: POMOCY! ROZWALONY PDA!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2010, 17:16:18 »
Cytuj
W posiadaniu: HTC Himalaya, HTC BlueAngel, HTC Swift, HTC Charmer, HTC Magician, HTC Diamond, HTC Touch, HTC Touch Pro, HTC Desire, HTC Wildfire, HTC Droid, HTC Gatia, HTC Evo, HTC Aria, HTC Tilt, HTC Dream, HTC Pure, HTC Nexus, HTC Legend, HTC Snap
oddaj mu swoją himkę, i tak jeszcze duuużo sprzętu ci zostanie   :mrgreen:

*

Offline hetajr

  • 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem biznesmenem i programistą. Z zawodu-Prezes.
Odp: POMOCY! ROZWALONY PDA!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 17, 2010, 15:24:45 »
Cytuj
oddaj mu swoją himkę, i tak jeszcze duuużo sprzętu ci zostanie

1. Nie mogę oddać jemu moją Himkę bo, jak napisałem
Cytuj
a na niej są jeszcze jakieś dane, kody dostępu itp.
2. Moja
Cytuj
to sie chyba leczy...
wina, że się złościłem?
3. Dlaczego sądzisz, że to jakiś kawał?
Cytuj
To jakiś kawał tak?


Hetajr
W posiadaniu: HTC Himalaya, HTC BlueAngel, HTC Swift, HTC Charmer, HTC Magician, HTC Diamond, HTC Touch, HTC Touch Pro, HTC Desire, HTC Wildfire, HTC Droid, HTC Gatia, HTC Evo, HTC Aria, HTC Tilt, HTC Dream, HTC Pure, HTC Nexus, HTC Legend, HTC Snap

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: POMOCY! ROZWALONY PDA!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 17, 2010, 15:40:23 »
no tak mozna sie zezloscic...rzucic jakas k..wą dla przykładu, ale rozwalanie przedmiotow wokol siebie to chyba lekka przesada ... :-?

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: POMOCY! ROZWALONY PDA!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 17, 2010, 16:39:01 »
w czym właściwie mamy Ci pomóc? W uruchomieniu PDA w którym nie wiadomo co zniszczyłeś?

*

dorsz85

Odp: POMOCY! ROZWALONY PDA!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 17, 2010, 18:22:57 »
To oddaj koledze swoją Himke i powiedz , że bardzo Ci przykro ale musiałeś zrobić HR bo był problem z jakimś programem który miał. Albo lepiej powiedz mu co się stało i że oddasz mu swojego PDA. Jeżeli ma trochę oleju w głowie to ma na dysku backup danych. Chyba nie sądzisz, że ktoś napisze Ci "wypoleruj ekran oryginalną maścią od HTC, a styk przyklej Kropelką"?
no tak mozna sie zezloscic...rzucic jakas k..wą dla przykładu, ale rozwalanie przedmiotow wokol siebie to chyba lekka przesada ... :-?
Popieram w 100%. Ja gdy dostanę rachunek z Ery nie robię totalnej destrukcji dookoła mnie.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: POMOCY! ROZWALONY PDA!
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 17, 2010, 20:28:11 »
popraw temat
netykieta, regulamin

*

Offline Virnoy

  • 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: POMOCY! ROZWALONY PDA!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 20, 2011, 09:30:13 »
Cytuj
To oddaj koledze swoją Himke i powiedz , że bardzo Ci przykro ale musiałeś zrobić HR bo był problem z jakimś programem który miał. Albo lepiej powiedz mu co się stało i że oddasz mu swojego PDA. Jeżeli ma trochę oleju w głowie to ma na dysku backup danych. Chyba nie sądzisz, że ktoś napisze Ci "wypoleruj ekran oryginalną maścią od HTC, a styk przyklej Kropelką"?

Święta racja. Może się za bardzo nie znam, ale naprawa ekranu i slotu SIM może kosztować więcej niż nowa płyta :) :) :) :) :)
Powiedz koledze, że mu rozwaliłeś PDA, a nie bajeruj z pytaniami. Odkupisz mu, a on i tak pewnie ma jakiś BackUp, skoro na tym PDA były jakieś dane
Cytuj
a na niej są jeszcze jakieś dane, kody dostępu itp.
.