plik cemail.vol

  • 4 Odpowiedzi
  • 4985 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Czorna90

  • 3
  • Płeć: Kobieta
  • bo żelki.
  • Sprzęt: HTC MDA II
plik cemail.vol
« dnia: Czerwiec 02, 2011, 23:01:29 »
Witam. Mam problem z moim HTC. Przejrzałam już chyba wszystkie możliwe strony w poszukiwaniu odpowiedzi i niestety, nadal nie wiem co zrobić.
Mianowicie: Wczoraj skasowałam wszystkie wiadomości z odbiorczej (SMS) przeniosły się do "elementów wysłanych" i tu zaczyna się problem. w Elementach wysłanych miałam kilka smsów, których, z powodów osobistych, skasować nie mogłam. I tego nie uczyniłam, ale skasowały się same, zaraz po 'przeniesieniu' wiadomości z odbiorczej do kosza.  :-| Trochę się przywiesił, pokazało się " elementów 50 " i wciąż zmienialo się z 50 na 51 (elementów) wiadomości powinno być przynajmniej 200 więcej. Zdenerwowana tym faktem zaczęłam szukac w googlach czy można odzyskać skasowane dane, okazuje się, że tak, dzięki pliczkowi cemail.vol i tu kolejny problem, z tym plikiem dosłownie nie da się nic zrobić, ani usunąć, ani zmienić nazwy, już nie mówiąc o skopiowaniu.  :-| Każde forum zatrzymuje sie na pytaniu "jak usunąć/skopiować/itd ten plik" o ile niektórym udaje się usunąć, tak mnie niestety nie (albo i stety, bo chce odzyskać wiadomości). Wciąż wyświetla mi się komunikat, że plik jest obecnie używany, tylko nie wiem jeszcze przez jaki program czy proces, wszystko co możliwe zakończyłam i nadal nici z mojego planu, skopiowania na PCta i otworzeniu w czymkolwiek. Mógłby ktoś życzliwy mi pomóc z tym fantem. To dla mnie bardzo ważne. :proud:


Dodam, że plik cemail.vol waży ponad 2,7MB (być może to coś znaczy)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: plik cemail.vol
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2011, 08:13:34 »
Użyj total commander for ppc, on pozwoli na zamianę tego pliku. Zainstaluj ten program na ppc. Jest również plik pim.vol, w którym przechowywane są sane.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Czorna90

  • 3
  • Płeć: Kobieta
  • bo żelki.
  • Sprzęt: HTC MDA II
Odp: plik cemail.vol
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:01:08 »
TC używałam, też pokazuje, że plik używany i coś o współuzytkowaniu. Plik pim.vol ściągnęłam bez problemu na kompa.

*

Offline wlodar1234

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Mini 2
Odp: plik cemail.vol
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2011, 13:33:09 »
to przez ActiveSync zastąp ten plik na kompie. Powinno zastąpić.
Aktualnie: SGM 2 (CM 10.1)
Było:HTC Himalaya , Magician, Wizard, Touch Diamond; FSC Loox 720, SE C702; Nokia E51, 5530XM, 5800XM HP ipaq 6815; Touch Dual, SE K510i, K550i;

*

Offline Czorna90

  • 3
  • Płeć: Kobieta
  • bo żelki.
  • Sprzęt: HTC MDA II
Odp: plik cemail.vol
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2011, 15:04:59 »
Zastąpić? Nie chce go zastąpić tylko ściągnąć na kompa.
Przez AS też występuje błąd, że jest niby używany przez jakieś inne programy.