Małe pytanie odośnie zdejmowania blokady

  • 3 Odpowiedzi
  • 3520 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Małe pytanie odośnie zdejmowania blokady
« dnia: Styczeń 14, 2011, 22:01:14 »
Witam,
czy podczas operacji ściągania blokady simlock wg tej instrukcji "Bardziej prawdopodobne, że mamy nowszą wersję stosu radia (ewentualnie możemy najpierw wgrać nowy ROM), wtedy możemy posłużyć się narzędziem xdadev_all_unlock 1.6, które obsługuje Himalaya, Alpine, Magician oraz BlueAngel. Wystarczy program skopiować na telefon i tam uruchomić. Jeśli okaże się, że urządzenie będzie zablokowane, kod odblokowywujący będzie najprawdopodobniej 00000000."
Mogę coś uszkodzić w moim mda? Jeśli np. kod odblokowujący okazałby się inny?
Pozdrawiam

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Małe pytanie odośnie zdejmowania blokady
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2011, 22:39:29 »
Zawsze jest szansa na uszkodzenia.
Tyle że ten sprzęt jest z lat kiedy mało co nie dałoby się naprawić.

*

Offline Luby

  • **
  • 155
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vaillant/Aero Developer
  • Sprzęt: Himalaya, Alpine, Universal
Odp: Małe pytanie odośnie zdejmowania blokady
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2011, 23:59:05 »
Witam,
czy podczas operacji ściągania blokady simlock wg tej instrukcji "Bardziej prawdopodobne, że mamy nowszą wersję stosu radia (ewentualnie możemy najpierw wgrać nowy ROM), wtedy możemy posłużyć się narzędziem xdadev_all_unlock 1.6, które obsługuje Himalaya, Alpine, Magician oraz BlueAngel. Wystarczy program skopiować na telefon i tam uruchomić. Jeśli okaże się, że urządzenie będzie zablokowane, kod odblokowywujący będzie najprawdopodobniej 00000000."
Mogę coś uszkodzić w moim mda? Jeśli np. kod odblokowujący okazałby się inny?
Pozdrawiam

Himalaya ma to do siebie, że bardzo trudno ją trwale uszkodzić. Można nawet stwierdzić, że trzeba być ekspertem.
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein
Avatar niezgodny z Regulaminem (przekleństwo).

Odp: Małe pytanie odośnie zdejmowania blokady
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2011, 10:07:20 »
Udało mi się ściągnąć blokadę. Nie spodziewałem się, że będzie to takie proste :)
Dziękuję za pomoc.