ActiveSync przestal dzialac po update do WM6.5 23668PLK

  • 1 Odpowiedzi
  • 3417 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ActiveSync przestal dzialac po update do WM6.5 23668PLK
« dnia: Styczeń 30, 2012, 21:02:51 »
Witam,
to moj pierwszy post. Trafilem tutaj przez przypadek, ale mysle ze zostane na dluzej.

Niestety juz mam problem. ;)

Otoz po wgraniu softu 23668PLK z tego watku: http://pdaclub.pl/forum/himalaya/(rom)-windows-mobile-6-5-5-23668-finalny/ nie dziala ActiveSync - moge sobie wpinac telefon i wypinac, ale kompletnie nie reaguje. Probowalem restart notebooka i palmtopa, ale nie pomoglo.

Sprawdzalem tez czy to nie wina ActiveSync, ale Dell Axim x50 i x51 dzialaja w miare dobrze, wiec to nie jego wina.
Generalnie, to jest to dla mnie dosyc duzy problem, bo planowalem telefonu uzywac jako bramki sms do automatycznego wysylania smsow do ludzi, ktorzy mi faktur nie zaplacili, a do tego potrzebuje lacznosc z komputerem - WiFi ten model nie ma, wiec pozostaje mi tylko kabel.

Czy ktos ma jakas sugestie, jak to naprawic, albo jaki soft wgrac, zeby bylo ok?

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ActiveSync przestal dzialac po update do WM6.5 23668PLK
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:12:26 »
Soft czyli wina WM albo padło złącze synchro.

Jeśli soft:
-wprowadź w tryb BootLoader, podłącz do stacji dokującej jeśli pojawi się USB (zamiast serial) to złącze jest ok, opis zmiany softu typowym sposobem dla Hima jest w podklejonym FAQ.

Jeśli uszkodzone synchro:
-czy działa ładowanie?
-czy nagięcie kabla/stacji dokującej ww stronę d-pad daje efekt?

Wtedy naprawa gniazda (samemu lub serwis), lub tańsza opcja: wymiana płyty głównej. Może to śmieszne ale za 30zł można kupić sprawną Himę z wybitym LCD (wiem bo mam kilka).