radio room 1.27

  • 9 Odpowiedzi
  • 3371 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

radio room 1.27
« dnia: Wrzesień 04, 2008, 01:18:22 »
Witam jestem żółtodziobem jeżeli chodzi o wm6. Ale do rzeczy od początku zakupiłem m3100 na allegro z vodafone angielskiego. Posiadam kartę abonamentową w play :/ Gdy dostałem w ręce telefon zaczynał mi się strasznie zawieszać, wiec zacząłem kombinować z Windowsami romami i radio roomami. A to był bład gdyż robiłem to bez dokładnego czytania na forum. zrobiłem coś głupiego wgrałem Windows mobile 6.1pl litle i do tego najnowszy radio 1.50 chyba . a dopiero później doczytałem iż mój telefon nie będzie działał poprawnie z kartą play chyba ze załatwię sobie kartę 6 stykową ale niestety zjeździłem cały Wrocław i nigdzie w punktach playa nie posiadali takich kart :/ a więc pozostaje mi tylko wrócić do wersji radio 1.27 i pytanie do was czy da się to zrobić ? Jak tak to w jaki sposób z góry dzięki. Albo co zrobic co wgrać aby ten telefon mi się nie wieszał pomocy prosze :( czy pozostało mi tylko doczekac kona ummwy i zmienic operatora :/ .
Pozdrawiam i z góry dzięki za jakiekolwiek info
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2008, 01:28:50 wysłana przez jasiorrr »

*

Offline MaryGave

  • ***
  • 452
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszyscy kłamią
  • Sprzęt: HTC Touch Pro + Toshiba G900
Odp: radio room 1.27
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2008, 07:37:00 »
Był temat i clubowicz Globalbus ma sposób na użytkowanie karty 8-stykowej ponieważ sam posiada i hula mu  :ok: co to radio rom 1.27 to z tego co pamiętam jest zamieszczony w "Hermes FAQ" temat przyklejony  :ok: pobierasz paczkę i tam jest radio
Toshiba G900 6.1 by Globalbus

Odp: radio room 1.27
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2008, 10:16:27 »
Tak zgadza się właśnie w FaQ pisze jak używać karty 8 stykowej play. Otóż jeżeli się nie zmieni karty to należy zostać przy radiu w wersji 1.27 a ja i tak już miałem wgrana chyba nowszą wersje niż ta ponieważ od razu po kupnie zaczął mi się wieszać. No chyba że jest już inny sposób na załatwienie tej sprawy. Pozdro

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: radio room 1.27
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 04, 2008, 14:17:38 »
co do 8 styka z kropką, bez provxml wiesza się na każdym radio, łącznie z 1.16 i 1.27
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

Odp: radio room 1.27
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2008, 03:22:40 »
dzisiaj wymieniłem na nową kartę 8 stykową z nadzieja ze to coś pomoże i nadal poopa bo stara karta już była taka wytarta a tak nawiasem mówiąc szukam tej kropki obok numeru seryjnego i się dopatrzeć nie mogę  :O a na innych kartach jakiegokolwiek operatora bym nie włożył działa pięknie no i już sam nie wiem co robić sprzedać to cacko ?? :/

*

Offline MaryGave

  • ***
  • 452
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszyscy kłamią
  • Sprzęt: HTC Touch Pro + Toshiba G900
Odp: radio room 1.27
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2008, 12:10:29 »
dzisiaj wymieniłem na nową kartę 8 stykową z nadzieja ze to coś pomoże i nadal poopa bo stara karta już była taka wytarta a tak nawiasem mówiąc szukam tej kropki obok numeru seryjnego i się dopatrzeć nie mogę  :O a na innych kartach jakiegokolwiek operatora bym nie włożył działa pięknie no i już sam nie wiem co robić sprzedać to cacko ?? :/

Jak globalbus napisał bez provxml nic nie zdziałasz
Toshiba G900 6.1 by Globalbus

Odp: radio room 1.27
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2008, 22:39:16 »
walczyłem walczyłem i wywalczyłem więc zrobiłem tak. W ogóle zacznę od początku. miałem zainstalowaną wersje wm6.1 ta pomniejszoną ale niewiadomego pochodzenia także pomyślałem sobie ściągnę ta od globalusa. Ściągnąłem zainstalowałem w międzyczasie zobaczyłem że ktoś znalazł radio 1.51 że podobno lepiej i szybciej chodzi wszystko na tym radiu więc też zainstalowałem skopiowałem proxyml tak jak pisał Glo zainstalowałem wkładam kartę play i radość moja sięga zenitu  :mrgreen: w końcu mogę swobodnie używać mój telefon :proud:  udało się !!  :ok: Ciężko powiedzieć czy to była wina radio czy też niepewnego systemu w każdym razie dzięki wszystkim za pomoc :)  B)  B)  B)  B)

*

Offline maciek20038

  • *
  • 52
  • Sprzęt: SPV M 3100 Htc Diamond
Odp: radio room 1.27
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2008, 23:35:07 »
W sumie nikt do konca w playu nie wie ktore tak naprawde karty dzialaja z spv . Ja mialem ta dedykowana dla SE i niby ta miala byc dobra okazalo sie ze niestety nie pozniiej włozylismy ta z kropka i tez zonk nie dziala (nie wieszala sie) ona poprostu nie dzialala z radiem 1.16 i na koniec znalazl mi gosc jakas karte ona wydaje sie byc "mniejsza" tzn mniej zajmuje miejsca uklad na karcie i poszlo.

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: radio room 1.27
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 08, 2008, 15:45:28 »
masz na myśli 6 styk, on działa bez problemu, 8styki tylko provxml...
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

Odp: radio room 1.27
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 10, 2008, 00:58:51 »
No właśnie ale zastanawia mnie fakt iż miałem z innego pochodzenia wm6.1 pl i proxyml nie wchodziło zmieniłem na ten gotowiec globalus od Ciebie i poszło za pierwszym razem to jest dziwne, ale to nie ważne grunt że już działa :D