Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II

  • 14 Odpowiedzi
  • 7259 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sedes

  • **
  • 106
Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« dnia: Kwiecień 14, 2007, 00:10:45 »
witam,skonfigurowałem skrzynkę z interii w vario II i odbiera maile a nie wysyła (komunikat NIEZNANY ADRESAT a maile sa napewno dobre) . W Vario I miałem tak skonfigurowane i chodziło,ma moze ktos interie i mu działa?jesli tak prosze o konfiga .pozdr

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2007, 19:26:57 »
ja mam interie i dziala
co mam napisac pop3 poczta.interia.pl
smtp poczta.interia.pl ustawione uwierzytelnianie i ................
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline bosmanxxl

  • ***
  • 326
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2007, 21:06:02 »
założyłem specjalnie konto i ...........działa, imho brak odpowiednich ustawień uwierzytelniania

*

Offline sedes

  • **
  • 106
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 16, 2007, 21:47:03 »
po wcisnieciu WYSLIJ/ODBIERZ do skrzynki odbiorczej przychodzi mi informacja od ADMINISTRATORA SYSTEMU w postaci Nieprawidłowi Adresaci Wiadomości a maile są napewno poprawne oraz ustawienia.Jak dam że serwer wymaga uwierzytelnienia wysklakuje komunikat bym sprawdził ustawienia maila.Odbieranie działa a wysyłanie nie.W polach poczty wych i przychodz. mam wpisane poczta.interia.pl wiec zakładam ze ustawienia sa ok chyba ze gdzies jakis systematyczny bład popełniam,
Czy mógłby ktoś napisać mi jak ma wpisane krok po kroku jesli chodzi o konto interii??
Dziekuje i pozdrawiam

*

Offline weasel

  • **
  • 128
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Dual + IPAQ Travel Companion
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 16, 2007, 23:58:30 »
tutaj sa wszystkie potrzebne informacje

http://poczta.interia.pl/pomoc/?cat=194&inf=214

ja mialem inne fajne/niefajne zdarzenie z wiadomosciami
przyszedl do mnie sms od nieznznego nadawcy i nie moglem go ani odczytac ani skasowac
siedzial w odbiorczej do HR
ale to bylo w wm5

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2007, 16:51:06 »
po wcisnieciu WYSLIJ/ODBIERZ do skrzynki odbiorczej przychodzi mi informacja od ADMINISTRATORA SYSTEMU w postaci Nieprawidłowi Adresaci Wiadomości a maile są napewno poprawne oraz ustawienia.Jak dam że serwer wymaga uwierzytelnienia wysklakuje komunikat bym sprawdził ustawienia maila.Odbieranie działa a wysyłanie nie.W polach poczty wych i przychodz. mam wpisane poczta.interia.pl wiec zakładam ze ustawienia sa ok chyba ze gdzies jakis systematyczny bład popełniam,
Czy mógłby ktoś napisać mi jak ma wpisane krok po kroku jesli chodzi o konto interii??
Dziekuje i pozdrawiam
poczta wymaga uwierzytelnienia oznacza ze masz postawic ptaka po to aby haslo zostalo pobrane to ktore wpisales do usera i loginu. wiec jezeli masz User adas a login xxxx to takie ustawienia beda pobrane dla poczty wychodzacej, mozesz to wklepac recznie czyli inne
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline sedes

  • **
  • 106
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 18, 2007, 18:02:47 »
dałem uwierzytelnianie wiadomości i wyskakuje komunikat :NIE MOŻNA POBRAĆ WIADOMOŚĆI DO URZĄDZENIA PRZENOŚNEGO.UPEWNIJ SIĘ ŻE URZADZENIE JEST PODĄŁCZONEI USTAWIENIA KONTA E-MAIL SĄ POPRAWNE.NASTĘPNIE SPRÓBUJ PONOWNIE POBRAĆ WIADOMOŚCI.
Dodam że w mda vario I nie miałem takiego problemu,już sam nie wiem jak to skonfigurować  ???

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 18, 2007, 19:29:03 »
jescze male pytanko masz tak na wszystkie adresy czy tylko wybrany.
kiedys mial ktos taki problem ale nie pamietam co mu pomoglo. tez nic mu nie pomagalo
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline sedes

  • **
  • 106
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 18, 2007, 19:42:10 »
mam tylko jeden skonfigurowany ale powiem szczerze sytuacja jest dziwna :(

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 18, 2007, 19:45:12 »
A może ...zmień konto i providera ;D ;D
potrzebna zgoda

*

Offline sedes

  • **
  • 106
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 18, 2007, 19:46:37 »
raczej nie na temat :/

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 18, 2007, 20:06:48 »
raczej nie na temat :/
Jak najbardziej  na temat.
W tej chwili pracuję na którymś z kolei Hermesie - na kilkunastu różnych ROM-ach( od standardowych opów - TMobile/ERA/Orange-  przez najnowszy HTC i kilka WM6) . Mam konta w gazecie/onecie/gmail - nigdzie nie bylo żadnego problemu z którym się trudzisz - stąd moja porada.
Ewentualnie skorzystaj z pomocy którą provider powinien swiadczyć przy tego typu problemach.
Bo jeśli wszystko masz dobrze wprowadzone to chyba nikt tu w tym nie pomoże .
Może zrobileś błąd przy wprowadzaniu - literówka/przecinek/spacja/CAPS LOCK  ???
potrzebna zgoda

*

Offline Zagi

  • 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Atrix
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 18, 2007, 20:11:12 »
Witam

Mam dokładnie ten sam problem z Interia, nie jestem w stanie wysłać maila. Probowałem na rożnych Romach i wszędzie jest tak samo, poczta przychodzi ale nie wyjdzie >:(. Mam ustawione 4 inne konta pocztowe wiec zakładam ze umie poprawnie ustawic konto (pozostale: WP, o2, eranet oraz mail2web) dzialaja prawidłowo. Ustawienia zmienialem kilkanaście razy i chyba wykozystalem wszystkie możliwe kombinacje.
W tym momencie używam romu BLACK 2.0.

Pozdrawiam
Zagi

*

Offline sedes

  • **
  • 106
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 18, 2007, 20:20:37 »
no właśnie :/

*

Offline kiosho

  • **
  • 240
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH DUAL
Odp: Problemy z wysyłaniem e-maili w Vario II
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 31, 2014, 10:32:11 »
Mam ten sam problem , co dziwne pojawil sie nagle, do pewnego momentu wszystko dzialalo, az przestalo :undecided: rozwiazales to?