Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]

  • 575 Odpowiedzi
  • 124205 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline qsqa

  • *****
  • 2086
    • KLIKNIJ JEŻELI CHCESZ ŻEBY POWSTAWAŁY NOWE ROMY PL
  • Sprzęt: HD2, Touch Pro 2, Iphone 3G 8GB,
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #300 dnia: Grudzień 14, 2007, 22:06:53 »
W Kuchni jest najnowsza Agenda

ryczard, ravi - gotować to trzeba umić  :-| . To nie jest tak, że jak załadujesz wszystkie OEMPAcki dostępne w Kuchni to wszystko będzie chodziło elegancko. Należy niestety wybierać z umiarem.

Procentową ikonkę baterii uzyskacie wybierając "Ikona baterii na górnym pasku - numeryczna (wybierz tylko jedną !!!)" i "Pokaż ikonę baterii na górnym pasku"


*

Offline ryczard

  • *
  • 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • SGN
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note poprzednio HTC HD2
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #301 dnia: Grudzień 14, 2007, 22:48:56 »
Spoko, w końcu się nauczymy, myślałem że ta procentowa to są tylko same procenty a nie ta z POLOKA 1.0

PS.: a ma ktoś jeszcze oempacki z dciBattery -bateria , qwertyMemory - pamięć ? Kiedyś miałem ze starą kuchenką ale nieopatrznie skasowałem :(

« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2007, 23:43:52 wysłana przez ryczard »

*

Offline emes71

  • ****
  • 684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Zire71 Treo 650  BB Storm2 BB Bold
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #302 dnia: Grudzień 14, 2007, 23:58:48 »
Spoko, w końcu się nauczymy, myślałem że ta procentowa to są tylko same procenty a nie ta z POLOKA 1.0

PS.: a ma ktoś jeszcze oempacki z dciBattery -bateria , qwertyMemory - pamięć ? Kiedyś miałem ze starą kuchenką ale nieopatrznie skasowałem :(


Mówisz i masz  :)

*

Offline ravi

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #303 dnia: Grudzień 15, 2007, 02:01:13 »
W Kuchni jest najnowsza Agenda

ryczard, ravi - gotować to trzeba umić  :-| . To nie jest tak, że jak załadujesz wszystkie OEMPAcki dostępne w Kuchni to wszystko będzie chodziło elegancko. Należy niestety wybierać z umiarem.

Procentową ikonkę baterii uzyskacie wybierając "Ikona baterii na górnym pasku - numeryczna (wybierz tylko jedną !!!)" i "Pokaż ikonę baterii na górnym pasku"



Proszę, nie traktuj mnie jak jakiegoś nieświadomego początkującego. Doskonale zdaję sobie sprawe co powinienem, a czego nie 'wgotowywać' do romu. Niestety przy absolutnie podstawowych programach władowanych w ROM, ilość wolnego ramu jest odwrotnie proporcjonalna do ilości dni bez softresetu. Nie wiem dlaczego, ale przy tej samej ilości programików "wbudowanych w rom" w schapsie - działa to dużo lepiej i dużo więcej ramu i romu mamy do dyspozycji. Proszę, nie obrażaj się, ale to tylko moje, subiektywne zdanie. Miałem okazję używać obu przez kilka tygodni (i to świadomie) i takie wysnułem wnioski. Masz prawo sądzić inaczej, aczkolwiek proszę, spróbuj kilka dni poużywać schapsa i zwróć uwagę na ilość wolnych zasobów RAM/ROM w tym czasie oraz co za tym idzie na stabilność.

pozdrawiam
---
był Dot 320 (Win CE 4.0 .NET)
był Dell Axim x30v (WM 2003 SE)
był Dell Axim x50v (WM 2003 SE)
był HP Jornada 680 (Linux/Win CE)
był Asus P525 (WM5/WM6)
był HTC HERMES/TyTn (SPV M3100) (WM6)
był HTC Kaiser/TyTN II (WM6.1)
JEST HTC Touch Diamond

*

Offline emes71

  • ****
  • 684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Zire71 Treo 650  BB Storm2 BB Bold
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #304 dnia: Grudzień 15, 2007, 09:31:21 »
ravi - shaps ma zawsze 4mb pagepool , polok po ugotowaniu ma 6mb pagepool i tu masz różnicę w ilości  ramu po softresecie . Zmień pp na 4mb i będziesz miał więcej ramu niż w shapsie

*

Offline qsqa

  • *****
  • 2086
    • KLIKNIJ JEŻELI CHCESZ ŻEBY POWSTAWAŁY NOWE ROMY PL
  • Sprzęt: HD2, Touch Pro 2, Iphone 3G 8GB,
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #305 dnia: Grudzień 15, 2007, 10:11:40 »
ravi - ja się na nikogo nie obrażam, spoko  :) . Mamy demokrację, więc każdy używa ROMu jaki mu pasuje.

BTW - w poniedziałek odbieram Kaisera, więc powoli będę się przerzucał na niego   :(

*

Offline Norbe

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Tytn, Ipaq1915
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #306 dnia: Grudzień 15, 2007, 13:02:58 »
Witam.
Mam pewien problem zaraz na początku. Odpakowuje pliki OEM_SYS i ROM i gdy klikam na buildOS od razu pojawia się błąd:

błąd aplikacji.
Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij OK, aby zakończyć aplikacje.


Nie mogę uruchomić builda. Odpakowywałem kilka razy oba pliki. Ściągałem je z 1 str tego wątku.
Proszę o pomoc.

*

Offline mohinder

  • **
  • 162
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #307 dnia: Grudzień 15, 2007, 14:55:22 »
Potrzebujesz zainstalowac .net framework 2.0.  wpisz w google framework i pobierz i zainstaluj.

*

Offline Norbe

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Tytn, Ipaq1915
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #308 dnia: Grudzień 15, 2007, 16:09:06 »
Dzięki Mohinder. Wszystko poszło jak z płatka.  :ok: QSKA :ok: :ok:

*

Offline Norbe

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Tytn, Ipaq1915
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #309 dnia: Grudzień 16, 2007, 11:50:08 »
Świetnie QSKA nareszcie działa mi Skype!!  :ok:


Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #310 dnia: Grudzień 16, 2007, 15:34:56 »
Witam..jestem tu nowy i wgralem sobie softa POlOKa mhh i ten shaps caly wydaje mi sie troszeczek wolniejszy ale stabilniejszy..ehh nie wiem testuje rozne opcej wybieram rozne programy ktore czasem zamiast umilic korzystanie utrudniaja je ..przegladarka od HTC czsem wiesza aparat ..czasem tez latarka nie dziala jak powinna..wogule brak normalnego komorkowego budzika i te sygnalyy da cos z tym zrobic..niby szczegol ale taki tel i nie miec pozadego budzika..dobra dosyc nazekania..mam mala prosbe jesli ktos z was moglby poprotu wrzucic taki maly setup wszystkich aplikacji tzn moze jakas liste ktore najlepiej wedlug was sprawdza sie w praniu moze to indywidualna sprawa ale ja np chcialbym wyprobowac wasze  zestawy bo kurcze nie znam sie na tyle zeby wiedziec czy ktorys program dobrze dziala czy nie wiec mala prosba wrzuccie jakies spisy aplikacji ktorych uzywacie..dzieki  jakby ktos zechcial przeslac mi osobicie ustawienie bylbym wdzieczny..   wickedselecta@gmail.com

Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #311 dnia: Grudzień 17, 2007, 19:30:56 »
witam walcze walcze i nic nie moge wywalczyć...
prosba moglby ktos wrzucic gotory rom oparty na kuchni wysłac na rapida... wersja lite, full nie wazne...

z gory dzieki

problemem byla vista pod xp wszytko dzial pieknie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2007, 09:24:44 wysłana przez liptonti »

Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #312 dnia: Grudzień 17, 2007, 20:26:30 »
Cytuj
W Poloku musiałem co parę dni robić softreset, bo ilość wolnego RAMu spadała do granic wytrzymałości normalnego człowieka (oczywiście wszystkie aplikacje pozamykane) :-)

Niestety potwierdzam  :(, a tak poza tym nie działa mi prawidłowo ikona beterii (czarnobiała) w ogóle nie pokazuje ubytku, a po włączeniu do ładowania zmienia się po jakimś czasie, a po odłączeniu zostaję taka jak przy ładowaniu. Mnie się podobała taka jaka była w POLOKU 1.0 procentowa + ikona bateryjki

Rysiek

PS a ktoś pamięta ( albo ma :) ) jak się nazywa taki programik co pokazuje taki cieniutki pasek baterii na górze ekraniku ? pBar ma coś takiego ale jak go nie chcę używać.

Jeśli ktoś szuka małego i sprytnego programiku (freeware) który wyświetla poziom naładowania baterii w postaci cieniutkiego paska na górze ekranu, to tutai http://pda.jasnapaka.com/batti/

Można wejść i ściągnąć caba, który już jest spolszczony   B)
SPV M 3100 (HERM 100)
MicroSD 8GB
WM6.1 PL ;)

*

Offline mohinder

  • **
  • 162
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #313 dnia: Grudzień 18, 2007, 01:32:31 »
Witam..jestem tu nowy i wgralem sobie softa POlOKa mhh i ten shaps caly wydaje mi sie troszeczek wolniejszy ale stabilniejszy..ehh nie wiem testuje rozne opcej wybieram rozne programy ktore czasem zamiast umilic korzystanie utrudniaja je ..przegladarka od HTC czsem wiesza aparat ..czasem tez latarka nie dziala jak powinna..wogule brak normalnego komorkowego budzika i te sygnalyy da cos z tym zrobic..niby szczegol ale taki tel i nie miec pozadego budzika..dobra dosyc nazekania..mam mala prosbe jesli ktos z was moglby poprotu wrzucic taki maly setup wszystkich aplikacji tzn moze jakas liste ktore najlepiej wedlug was sprawdza sie w praniu moze to indywidualna sprawa ale ja np chcialbym wyprobowac wasze  zestawy bo kurcze nie znam sie na tyle zeby wiedziec czy ktorys program dobrze dziala czy nie wiec mala prosba wrzuccie jakies spisy aplikacji ktorych uzywacie..dzieki  jakby ktos zechcial przeslac mi osobicie ustawienie bylbym wdzieczny..   wickedselecta@gmail.com


Witaj
Z programami musisz sam poeksperymentować, nikt nie wie czego wymagasz, co jest Ci potrzebne. Co do dzwięków zgadzam się z Tobą w zupełności. Brak konkretnego budzika też mnie wkurza a szzególnie w telefonie tej klasy. Niestety poddałem się i zrezygnowałem z plug-inu HTC Home i nie wgotowuję go w romik. Poźniej z caba instaluję SPB TIME i SPB Weather i jeszcze inne aplikacje z firmy SPB.
Życzę powodzenia.

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #314 dnia: Grudzień 18, 2007, 08:03:38 »
[...]
wrzuccie jakies spisy aplikacji ktorych uzywacie..dzieki  jakby ktos zechcial przeslac mi osobicie ustawienie bylbym wdzieczny..   wickedselecta@gmail.com


Witaj
[...]
Niestety poddałem się i zrezygnowałem z plug-inu HTC Home i nie wgotowuję go w romik. Poźniej z caba instaluję SPB TIME i SPB Weather i jeszcze inne aplikacje z firmy SPB.

Ja natomiast uwazam ze POLOK jest ROMem jak najbardziej do przyjecia

Nabilem sporo softu zeby sprawdzic czy bedzie sie cokolwiek wieszalo, czy cos nie bedzie sie uruchamiac,
czy bedzie brakowalo pamieci dla programow etc.....

Nie narzekam na ten ROM-ik
Uzywam kompilacji oznaczonej jako v3.d

Pozwole zamiescic sobie zrzuty ekranu co pozwoli niektorym podejrzec aplikacje zainstalowane w Hermesie, ktore dzialaja
bez zadnych zgrzytow









-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #315 dnia: Grudzień 18, 2007, 09:27:33 »
masz chyba full mega wypas wersje :) czy to wszytko jest w twoim romie ktory udostepniles ?  czy dokonales pozniejszych zmian

ps nie mow ze dzial ci poket tlen  :|

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #316 dnia: Grudzień 18, 2007, 13:28:27 »
masz chyba full mega wypas wersje :) czy to wszytko jest w twoim romie ktory udostepniles ?  czy dokonales pozniejszych zmian

ps nie mow ze dzial ci poket tlen  :|

No cos Ty.
Czesc jest w ROMie, a czesc zainstalowane na karcie pamieci.
Chodzilo mi o to zeby pokazac programy dzialaja i nie "gryza" sie ze soba
A co to tlena"



Pisalem o dzialajacym sofcie ;)
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #317 dnia: Grudzień 18, 2007, 14:40:28 »
wgralem twoj rom i za chiny nie moge ustawic takiego wzgladu mam tzlko skype nic wiecej

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #318 dnia: Grudzień 18, 2007, 14:52:05 »
wgralem twoj rom i za chiny nie moge ustawic  takiego wzgladu mam tzlko skype nic wiecej

Dziwne
HTC Home jest tam na pewno powinienes miec tylko inne ikonki oraz inna czcionke zegara
Sype'a w tamtym ROMie nie ma wcale wiec rozumiem ze doinstalowales go sam.

BTW:
no chyba ze mi sie cos pomerdalo, ale to jest ROMik z tego posta:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=84820.msg559279#msg559279
a od tamtego czasu zadnego nowego ROMu nie ladowalem
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 18, 2007, 15:12:31 »
cesare czy mógłbyś wrzucić na sendspace lub  coś podobnego paczkę tych wszystkich progsów które masz w swoim romie dodatkowo a których nie ma w romie :santa: ??

Pozdroffka  :ok:

BTW. zauważyłem że przy gotowaniu romu "Fullwypas" Hermes resetował się po kalibracji, wszystko chodziło ok, a kiedy skonfigurowałem Battery Status, i wyłączyłem Hermesa, po ponownym włączeniu Hermes już zawsze wieszał się przy starcie na Logo startowym (tym drugim) Sprawdzałem z różnymi konfiguracjami programów, ale efekt był ten sam... szkoda - musiałem zrezygnować z Battery Statusa, a to taki fajny pluginek  :ok:
SPV M 3100 (HERM 100)
MicroSD 8GB
WM6.1 PL ;)

*

Offline mario_75_ania

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #320 dnia: Grudzień 18, 2007, 22:09:36 »
Mam takie wrażenie, że osoby mające problem z ugotowanym romem za bardzo namieszały z oem packami.... Ja używam własnego ugotowanego romu i jestem baaaardzo zadowolony z szybkości i stabilności systemu... Tak szybko nie chodził mi nawet Schaps...
zapodaj linka a ocenimy
REGULAMIN !!

Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #321 dnia: Grudzień 18, 2007, 23:29:00 »
mam gola tapate zielona od gory jest cianki pasek lista zadan skajp i nic wiecej... :( nie mam zadnego zegara nie wyglada to wcale jak polok...:( nie mam na wierzchu sms odebranych pol niczego... ( prawie jak kononowicz ) znajde cos do robienia zrzutoów ekranu i zamieszcze.... zdziwisz sie jak zobaczysz...
tak rom wziałem z tego tematu http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=84820.msg559279#msg559279

 " zapodaj linka a ocenimy "   http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=84820.msg559279#msg559279 tu masz chociazby...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2007, 23:31:32 wysłana przez liptonti »

*

lipalipski

Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #322 dnia: Grudzień 19, 2007, 01:30:13 »
liptonti, a zainstalowałeś HTC Home? I czy skonfigurowałeś ekran Today?

Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #323 dnia: Grudzień 19, 2007, 06:01:26 »
mam rom od cesare.... wiec powinienem miec tak samo.... jesli nie to gdzie to sie ustawia...?

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #324 dnia: Grudzień 19, 2007, 06:44:41 »
mam rom od cesare.... wiec powinienem miec tak samo.... jesli nie to gdzie to sie ustawia...?

NIE NIE NIE

Pulpit jest kombinowany (wspominalem juz wczesniej)
Link do obrazkow, czcionki zegara oraz tapety pulpitu:
http://rapidshare.com/files/77574921/pulpit.ZIP.html
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

*

Offline mario_75_ania

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #325 dnia: Grudzień 19, 2007, 21:35:41 »
mam rom od cesare.... wiec powinienem miec tak samo.... jesli nie to gdzie to sie ustawia...?

NIE NIE NIE

Pulpit jest kombinowany (wspominalem juz wczesniej)
Link do obrazkow, czcionki zegara oraz tapety pulpitu:
http://rapidshare.com/files/77574921/pulpit.ZIP.html
wiec prosze opisz jak to wszystko i gdzie powklejac aby to wygladalo jak u ciebie
pozdrawiam wszystkich
REGULAMIN !!

*

Offline Trapp

  • 45
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #326 dnia: Grudzień 19, 2007, 22:10:57 »
Pytanko.. czy ktoś z Was miał kłopot a AutoMapą po zainstalowaniu tego tego romu ??? Po poprzedniej podmiance Romu z 1 na 2 nie było problemu .. ostatnio zaktualizowałem pocketa do obecnej kuchenki  i :
- pojawił sie problem z połączenie z GPS-em przez BT ( komunikaty o błędach w komunikacji )
- przy próbie nawigacji AM drastycznie zwalnia, nie nadąża ze śledzeniem trasy pluje ciągle komunikatami że zjechałem z trasy a próba dostania sie do menu programu wymaga anielskiej cierpliwości...
- przy pracy w trybie "śledzenia" gdzie jestem objawy w wiekszości ustępują - wygląda to tak jakby AM brakło mocy na przetwarzanie samej trasy a nie śledzeniem pozycji GPS

Miał ktoś może podobny problem ??? ROMik z kuchenki w najnowszej wersji z opcją trzymania plików na karcie, poza tą wpadką z AM ZERO problemów - QSQA JESTEŚ WIELKI !!!... chyba nie zostawisz nas maluczkich jak zabierzesz się za Kaisera ?? :O

*

Offline copymaker

  • *****
  • 1253
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie helpdesk :)
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #327 dnia: Grudzień 19, 2007, 22:36:46 »
u mnie nie ma problemów z AM
SPV M3000-->Loox N560-->MDA Vario II-->HTC TyTN II-->HTC TouchDual-->TyTNII-->Touch Pro-->Samsung Omnia 8GB-->Touch HD-->G1-->SPVM5000-->SGH i780->Iphone 3G 16 GB->HTC Hero--> HTC Touch HD->Iphone 3GS->Vario IV->G2->HD2->BB9700->IP3Gs 32GB->Desire

Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #328 dnia: Grudzień 19, 2007, 22:48:17 »
nie mam kiedy zrobic screna jak wyglada moj ekranik, ale czy po wgraniu twojego romu powinien wygladac tak jak polok ? nie chodzi mi o czcionki tylko o schemat... bo ja na ekranie dzis nie mam nic...

*

Offline qsqa

  • *****
  • 2086
    • KLIKNIJ JEŻELI CHCESZ ŻEBY POWSTAWAŁY NOWE ROMY PL
  • Sprzęt: HD2, Touch Pro 2, Iphone 3G 8GB,
Odp: Kuchnia POLOKa 3.0e NORMAL (ERA BASE) [UPDATE 02-12-2007]
« Odpowiedź #329 dnia: Grudzień 20, 2007, 09:07:46 »
Pytanko.. czy ktoś z Was miał kłopot a AutoMapą po zainstalowaniu tego tego romu ??? Po poprzedniej podmiance Romu z 1 na 2 nie było problemu .. ostatnio zaktualizowałem pocketa do obecnej kuchenki  i :
- pojawił sie problem z połączenie z GPS-em przez BT ( komunikaty o błędach w komunikacji )
- przy próbie nawigacji AM drastycznie zwalnia, nie nadąża ze śledzeniem trasy pluje ciągle komunikatami że zjechałem z trasy a próba dostania sie do menu programu wymaga anielskiej cierpliwości...
- przy pracy w trybie "śledzenia" gdzie jestem objawy w wiekszości ustępują - wygląda to tak jakby AM brakło mocy na przetwarzanie samej trasy a nie śledzeniem pozycji GPS

Miał ktoś może podobny problem ??? ROMik z kuchenki w najnowszej wersji z opcją trzymania plików na karcie, poza tą wpadką z AM ZERO problemów - QSQA JESTEŚ WIELKI !!!... chyba nie zostawisz nas maluczkich jak zabierzesz się za Kaisera ?? :O

U mnie nie ma problemu z AM - działa dobrze.

Niestety mam już Kaisera a Hermes powędruje niedługo do brata - niestety więc będę się musiał z wami pożegnać  :(