Aparat w Hermesie nie robi zdjęć!!!

  • 9 Odpowiedzi
  • 4762 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline akik9

  • 15
  • Sprzęt: Htc Hermes, Motorola Milestone
Aparat w Hermesie nie robi zdjęć!!!
« dnia: Marzec 18, 2012, 22:23:11 »
Aparat w Hermesie nie robi zdjęć!!! Włączam aparat i robię zdjęcie. Na zdjęciu nic nie ma :(  Próbowałem kombinować z rozdzielczością,jakością i innymi i dalej nic nie ma! HELP ME!!!   

PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2012, 18:16:17 wysłana przez akik9 »
:)

*

Offline sdhc

  • **
  • 121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto X Style // HTC HD2 (Leo) // HTC Universal
Odp: Aparat w Hermesie nie robi zdjęć!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2012, 16:56:12 »
Po 1. Wystarczą trzy wykrzykniki... a nie srylion... :-|
Po 2. Spróbuj SR, jak miałem jeszcze Hermesa to miałem kilka takich przypadków i SR pomógł.
Jeżeli nie pomoże to wyciągnięcie baterii, w dalszej kolejności HR i zmiana ROM-u, jeżeli nic nie poskutkuje to uszkodzenie mechaniczne i serwis.

*

Offline akik9

  • 15
  • Sprzęt: Htc Hermes, Motorola Milestone
Odp: Aparat w Hermesie nie robi zdjęć!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2012, 18:12:51 »
Próbowałem SR i nic,wyciągnięcie baterii też nic. Próbowałem ze zmianą Rom-u i przez chwilę widać.  I zaraz wyskakuje komunikat czy chce czy nie chcę zapisywać na karcie pamięci. Jeśli biorę Yes to potem nic nie widać a jeśli No to tak samo.  :(
:)

*

Offline sdhc

  • **
  • 121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto X Style // HTC HD2 (Leo) // HTC Universal
Odp: Aparat w Hermesie nie robi zdjęć!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2012, 19:31:37 »
No to serwis (byle nie jakas budka GSM w galerii, bo w takich punktach sprzedarzy/serwisowych, to tylko rozwalic najczesciej potrafia, lepiej zaplacic wiecej a miec spokoj psychiczny, ze nikt ci nic nie rozwali), albo, jezeli masz przynajmniej troche zdolnosci manualnych, to sprobuj sam rozebrac i stwierdzic co sie stalo... ;)

Odp: Aparat w Hermesie nie robi zdjęć!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2012, 03:39:43 »
wyciagnij srubokrety z gwaizdka, przelej kilkanascie zlotowek to Ci aparacikk podesle z czym tam bedziesz chciec

Odp: Aparat w Hermesie nie robi zdjęć!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 19, 2012, 20:37:30 »
wyciagnij srubokrety z gwaizdka, przelej kilkanascie zlotowek to Ci aparacikk podesle z czym tam bedziesz chciec

Te śrubokręty "Gwiazdki" to są Torxy.

@Akik9
Telefon nie upadł?
Możliwe że luty na płycie pękły, sprawdź.
Btw. Nawet kompletny laik jak ja rozbierze ten telefon, więc możesz śmiało to zrobić. :)

*

Offline akik9

  • 15
  • Sprzęt: Htc Hermes, Motorola Milestone
Odp: Aparat w Hermesie nie robi zdjęć!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2012, 15:34:47 »
Moim zdaniem to chyba jednak aparat.A z tym aparatem co chciałeś za ile i przez co(allegro)? A i z dwa razy to mi spadł mój Hermesik.A z tymi lutami i innymi to wolę nie bo jeszcze zepsuję :E 
:)

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Aparat w Hermesie nie robi zdjęć!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2012, 16:15:37 »
Aparat jest wpinany na tasiemce.byc moze po upadku sie wypiela.najpierw sprawdz wlasnie to.jakby co to sluze pomoca

*

Offline akik9

  • 15
  • Sprzęt: Htc Hermes, Motorola Milestone
Odp: Aparat w Hermesie nie robi zdjęć!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 01, 2012, 20:34:42 »
:D Aparat działa (dopiero). Nie wiem czemu. Wczoraj wieczorem włączyłem aparat żeby włączyć diode , a tu aparat działa! W ogóle go nie rozkręcałem, bo nie miałem wkrętaka o tym rozmiarze. Do tej pory jeszcze działa, lecz czasami jak robię zdjęcie to pisze: 'nie można przechwycić zdjęcia". Wielkie dzięki za to że ktoś chciał mi pomóc.  A może ktoś wie czemu czasami w Hermesie robi mi się biały ekran?  Bo przed chwilą mi się tak stało.
:)

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Aparat w Hermesie nie robi zdjęć!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 01, 2012, 21:10:46 »
Przyczyną białego ekranu jest d-pad.sa sposoby jak to ogarnąć...jest o tym na forum