Po włożeniu karty Play klawiatura wariuje i powtarza znaki

  • 4 Odpowiedzi
  • 3053 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Po włożeniu karty Play klawiatura wariuje i powtarza znaki
« dnia: Czerwiec 14, 2013, 14:59:48 »
Witam,
to mój pierwszy post na forum i mam nadzieję, że zgodny z regulaminem(starałem się).

Zakupiłem używanego HTC HD mini i mam problem, wszedłem już w ustawienia Sunny Write i ustawiłem wszystkie max na lewo(czyli najwolniejsze tempo) i przy pisaniu np smsa, lub maila faktycznie da się pisać dość wygodnie, jednak jeśli chodzi o wybór jakiejś ikony, czy wchodzenie w ustawienia, albo wybór numeru na który chce zadzwonić to praktycznie niemożliwe jest wbicie klawisza tak by nie wbiło mi go 2-3 razy, jest to bardzo uciążliwe, a po wyjęciu karty z PLAY wszystko działa ok.
Może ustawia się to gdzieś w opcjach Windowsa, ale nie wiem gdzie, dziękuje za pomoc!

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Po włożeniu karty Play klawiatura wariuje i powtarza znaki
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2013, 17:27:59 »
A przy innych kartach SIM?
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

Odp: Po włożeniu karty Play klawiatura wariuje i powtarza znaki
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2013, 18:50:07 »
Witam,
dziękuje za szybką odpowiedź...no właśnie przy innych kartach SIM śmiga jak ta lala...na dodatek po ponownym włożeniu swojej karty SIM już problem się nie pojawia...choć wcześniej wyłączałem/włączałem telefon i  nie pomagało...
teraz wyskoczyły jeszcze 2 problemy,mianowicie:
-łączę się z siecią w domu, lecz żadna aplikacja nie może jej używać
-przy ładowaniu telefonu zdycha dotyk, muszę odłączyć ładowarkę to znów wszystko ok

czy to wszystko może być spowodowane kartą SIM?

edit:
problem znów się pojawił po restarcie telefonu... chyba pójde do operatora po nową kartę SIM...

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Po włożeniu karty Play klawiatura wariuje i powtarza znaki
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2013, 21:22:26 »
Nie byłbym taki pewien czy to wina karty SIM. Raczej jakieś uszkodzenie dotyku, szczególnie jeśli zdycha przy ładowaniu.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

Odp: Po włożeniu karty Play klawiatura wariuje i powtarza znaki
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2013, 01:20:30 »
Okazała się wina ładowarki...ładowanie inną powoduje brak problemu...jednak pojawia sie inny...wskaźnik naładowania baterii...raz po nocy ładowania pokazuje mi 30% a bateria nawet zipie pół dnia, a raz 70% a bateria po 20minutach pada... najgorsze że nigdy 100% nie widziałem(max80%) i że szybko się wykańcza...czyli trza kupić nową...jakie polecacie do tego modelu? (firmówkę czy jakaś powiększoną)