HTC HD MINI Problem z sygnałem nadejścia sms

  • 4 Odpowiedzi
  • 3485 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HTC HD MINI Problem z sygnałem nadejścia sms
« dnia: Listopad 17, 2011, 09:13:44 »
Witam,
W moim HTC występuje taki oto problem. Gdy telefon jest włączony (podświetlony ekran) i dostaje smsa wszystko jest ok, telefon zachowuje się tak jak jest ustawiony. O nadejściu wiadomośći informuje ustawionym sygnałem i wibracją. Problem pojawia się gdy telefon ma wygaszony ekran. O nadejściu wiadomości informuje tylko migająca dioda w lewym górnym rogu. Trochę to wkurzające sprawdzać co jakiś czas czy nie świeci się lampka  :-|. Dodam że telefon mam w T-mobile, Windows7, oprogramowanie oryginalne. Może ktoś wie jak rozwiązać tem problem  :(

Odp: HTC HD MINI Problem z sygnałem nadejścia sms
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2011, 10:56:16 »
Zainstalować BSB Tweaks, włączyć SMS Wake Up

Odp: HTC HD MINI Problem z sygnałem nadejścia sms
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2011, 09:59:15 »
Aby zainstalować co kolwiek na telefonie muszę mieć połączenie z komputerem. I tu znowu zonk. Z tego co poczytałem w necie okazuje się że gdy w kompie mam Xp to używam ActivSync, a jeśli np windows 7, to łączę się przez WMDC. Próbowałem już ActiveSync 3.8, 4.2 i 4.5 i NIC nie łączy się, przez WMDC na win 7 też nie ma połączenia. Czego mam użyć do synchronizacji telefonu z Windows Phone 7 z komputerem ?

Odp: HTC HD MINI Problem z sygnałem nadejścia sms
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2011, 14:47:17 »
Ja w windows 7 używam Centrum Obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile. Synchronizacja z Outlook bezproblemowa.
Można też podłączając telefon wybrać napęd dyskowy. Wgrywasz wtedy BSB Tweaks i instalujesz z poziomu telefonu

Odp: HTC HD MINI Problem z sygnałem nadejścia sms
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2011, 09:47:38 »
Ok, wszystko już działa, bsb tweaks zainstalowany, sms wake up odpalony, sygnał jest  :D.
Dzięki za pomoc.
Można zamknąć.