HTC HD Mini problem z GPS - przestał działać nagle

  • 0 Odpowiedzi
  • 3176 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HTC HD Mini problem z GPS - przestał działać nagle
« dnia: Marzec 31, 2012, 23:03:53 »
Witam i następny problemik.

Pytanie czy w/w telefonik ma konektorek od anteny GPS na płycie głównej.
Działał i kiedy był potrzebny - UMARŁ

okres w czasie między działaniem a upadkiem, to spokojne z 1,5 mca.
W międzyczasie telefon pewnie upadł z raz, może dwa, wszystkie inne funkcje działają normalnie.

I jak na złość brakuje mi wkrętaczka z numerem odpowiednim do tych śrubek, by się dostać samodzielnie

Podobno czasem tak bywa z większym bratem że tez przestaje działać na 2-3 dni i nagle odżywa.

tu jestem trochę zielony, czy wspinać sie i rozkręcać fona (jeżeli jest konektor to dam się skusić, jeżeli nie to i tak nic ciekawego pewnie nie zobaczę, a da sie z tym żyć. Chociaż szkoda że nie działa. Rozbierać czy darować sobie, a jak się uprę to ile wtedy koszty? zainstalowałem programik htc gps tools, wymusza start, latają cyferki na 1szej zakładce, a tam gdzie satelity - pusto.
Opłaca się inwestować? proszę o informacje zaawansowanych Usherów jak i serwisantów

Może macie Koledzy jakieś sugestie. w Iszym wątku poruszyłem soft ERY,bez sim locka, ale po zmianie karty na inną niż była używana ani wifi czy transmisja danych nie działa. nawet jak był przywracane ustawienia fabryczne bez żadnej karty sim to po restarcie nie działała żadna transmisja danych. Dopiero karta w urządzeniu i staje się jasność na tą sieć :ok

moźe mamy jakieś zaprzyjaźnione serwisy, gdzie nasze telefony nie słóźą za dawców, a są porządniej naprawiane.

Mile widziane takie adresy i powołania
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 23:19:37 wysłana przez rokigd »